Diskuse k článku

Jako za Paroubka: Seškrtat Zemanovi rozpočet

Diplomatická přestřelka mezi Nečasem, Schwarzenbergem a Zemanem stojí nejen za rozbor, ale i za několik bláznivých scénářů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Furio 25.4.2013 12:46

Nechci se vás nějak dotknout, ale vy ještě stále věříte

i po vládách Topolánka, Nečase a Klausově desetiletce, že má ČR v zahraničí nějaký pozitivní obraz, který by se mohl poškodit? Pokud ano, tak upřímnou soustrast!
J. Belling 25.4.2013 12:28

Jen se nemohu zbavit pocitu,

že s přímou volbou se záíroveň nějak zvýšikla finanční nezávislost prezidentské kanceláře, a že to tak snadné jako za Paroubka nebude.
M. Harmáček 25.4.2013 7:21

Zajímalo by mne, jak to vidí u Klausů doma

Prezident Václav Klaus potvrdil Jaromíra Plíška do Bratislavy. To mu v té době u večeře paní Livie nenamítla, že to se mu tedy nepovedlo, že by tam chtěla ona sama?Jestli paní Livie skutečně o post stojí, tak to přeci měla rozehrát sama již mnohem dříve, nemusela čekat na nového prezidenta.A to jí nevadí, že by byla v Bratislavě single?  
Babaq 24.4.2013 18:06

To je všechno pravda, ale

To je všechno pravda, ale bohužel - lid obecný si tuto přetahovanou přeloží (nebo to za něj udělá třeba TV Nova, lid vůbec moc nemyslí) jako "jééé, ten je náš, ten Zemča, dává to těm hnusným modroptákům sežrat, co se do nich vejde". Že to nedělá dobře obrazu České republiky, to většině hlupáků nikdy nedojde.A tak vlastně Zeman opravdu zastupuje lid této země :(
Z. Opolzer 24.4.2013 16:39

Jak to bylo dříve

Za první republiky, v 20-tých letech, činil rozpočet presidentské kanceláře3 miliony korun za rok. Pamatujisi zprávičku, že jeho komorník prezidentovi zaplatil několik bílých obleků ze svého. Jak jsem dostal, tak prodávám.Myslím, že dnešnímu prezidentovi by slušelo snížit rozpočet na vedení kanceláře. (letecká doprava prezidenta a další "luxusy" nejsou nutné pro malý zadlužený stát jakým jsme.)  Zásada, šetřit začít od hlavy, být příkladem občanům, ale u nás neplatí. Asi platí jiná zásada: ryba smrdí vždy od hlavy.Ale je to, podle dnešní generace, asi stará zásada, která dnes neplatí.