Diskuse k článku

Jaké budou politické tahy velkých hráčů Zeman, Klaus a Kalousek?

Dosluhující i nově zvolený prezident a ministr financí jsou jediné osobnosti v české politice se strategickým myšlením. A můžou překvapit!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Vladimir1950

1:0 pro Zemana
První schůzky s parlamentními stranami  Zeman odsouhlasil s výjimkou tzv. "strany LIDEM", která neprošla" volebním bojem" a sestává z přeběhlíků VV. Jak Zeman při prezidentské kampani poznamenal,  tato "strana" se vejde do jednoho autobusu..Paní Kvaček-Peake, ač se v médiích snažila,  ostrouhala a Zeman vede 1:0.Miloši,jen tak dál!Pane Nováčku, velmi dobrý článek, jako vždy..
0/0
4.2.2013 16:14
Foto

Hdkn

Neukvapoval bych se.
Ve vládě není úlisnějšího tvora než Karolíny Peake. Můžete jí na hlavě dříví štípat, ale ona nespustí svůj cíl z očí. Na druhou stranu Zeman zesměšňoval protivníky odjakživa a následně se s nimi i spojil. Má-li Karolína Peake co nabídnout Miloši Zemanovi, nabídne to. Nakonec zjistíte, že Zemanův autobus pro stranu LIDEM se relativně "zvětšil" před očima, že není zase tak malý.
0/0
4.2.2013 16:47
Foto

Vladimir1950

Máte pravdu
až čas ukáže, co bude. Kvituji s povděkem, že Zeman do toho svinstva"hrábl"..Myslím,  že i on viděl , co je LIDEM a Kvaček-Peake  zač..Lze očekávat, že už je dostatečně poučený..
0/0
5.2.2013 10:38