Diskuse k článku

Jak si Pavel Bém vychutnával konec Bohuslava Svobody

„Vše je rámováno nejhoršími lidskými vlastnostmi, jako je závist, pokrytectví, farizejství,“ řekl k situaci v Praze její bývalý kapitán.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Matyas

To není záhada
ODSka měla svého času zRampulované státní zastupitelství, pod palcem jistého Opičku z policie u něhož se sbíhali informace o všech kauzách. Langerovská policie. Jistě to bude pojištěné i u soudů. Čemu se divíte? 
0/0
26.5.2013 19:09
Foto

Na to je jednoducha Bemova odpoved:
Za nepřetržité proklamace toho, jak zuřivě bojuje nová rada s korupcí a vyčerpaně napravuje zločiny dob minulých se překvapivě dlouho dařilo schovávat fakt, že ti, kdo stojí v čele Prahy nic neumí, řízení města nerozumí a jediným cílem, který mají není blaho Pražanů, ale udržet se na místech co nejdéle. Obviňování se z toho, kdo je neschopnější, kdo víc lže, neplní rukou dané dohody, kdo nepracuje, kdo víc stojí o primátorský řetěz, či atraktivní rezorty, to vše odhaluje fakt, který je jasný už dávno - že na radnici se poslední téměř tři roky nedělá politika, ale politikaření. Nedělá se práce, ale podtrhy.Vím, v jakém stavu jsem hlavní město předával a nebudu zastírat, že mi velmi vadilo poslouchat lži o tom, že bylo všechno špatně a spanilá jízda nově příchozích zdědila jen Augiášův chlív.Snadno viditelná realita proti sobě staví: VYROVNANÝ ROZPOCET, splacené dluhy, realizované klíčové infrastrukturní investice, včetně ochrany města před povodní v roce 2010 a zadlužené, nefungující, stagnující město v roce 2013.To je realita - at se vam to libi nebo ne !!!
0/0
25.5.2013 14:28