Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 13
  • Poslední: 6.7.2018 23:46
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Kam se ztratil článek Jan Schneidra

o další otravě v Anglii. Že by cenzura?

Rozjimani

Ona to bude ridit. Reagan nemel skoly ale zato byl asi nejlepsi prezident ( z ceskeho pohledu) ktereho kdy USA mela.

Na rizeni jsou potreba uplne jine schopnosti nez tam posouvat papiry ( asi tak blbe prelozeno z anglictiny).

Ony ty skoly nejsou vsechno. Jak rikava sef me zeny: Se vzdelanim je to jako s chripkou. Nekdo jje tomu vystaven a nenakazi se.

Z pohledu matematika: K tomu aby nekdo delal dobrou praci vzdelani neni ani podminka nutna ani postacujici.

Re: Rozjimani

Přesně tak. Ke skutečně dobrému řízení nikoho nevychová žádná universita, ani jiná vysoká škola. Ty mohou vychovávat odborníky na vše možné, jen ne k řízení. Schopnost řídit je podle mne vrozená vlastnost. Na přeceňování významu vysokých škol jsme doplatili již nejednou. Znal jsem člověka, velkého odborníka, kterého aby mohli komunisté zaplatit, udělali z něj vedoucího odboru. Tím jej ovšem téměř zničili, porotože tento, ač vysoký odborník, nebyl schopen řídit práci jiných lidí. A o tom to všechno je. Zdá se, že opět slaví úspěch kecy a žvásty politiků (zejména těch t.zv. opozičních, kteří nejen že neumí řídit, ale ani nejsou odborníky) a jejich nohsledů - novinářů, obecných neumětelů.

Zeman spi? U Pocheho mel kecu jak koza chc...

Pan Poche byl vyloucen z ministerskeho seznamu kvuli mnohem mensim prohreskum. Pani Mala nema dostatecnou kvalifikaci, vyoutovala se svym komentarem k trestnimu stihani Babise, je plagiatorka a konecne je ve stretu zajmu se svym podnikanim. Sice to prevedla na manzela, ale to je jen formalita.

Re: Zeman spi? U Pocheho mel kecu jak koza chc...

Bohudík o tom nerozhodujete Vy, ale prezident republiky. Její kvalifikaci k vykonávání funkce ministryně spravedlnosti s koneřčnou platností zhodnotí občané a ne nějací diskutéři, vč. mne.

dejme jí šanci

Ať dostane šanci ukázat co dokáže ve své práci.Kus papíru z leckdy nekvalitní vysoké školy mě nezajímá. V EU jsou daleko výše postavení politici než ona i bez VŠ - například do nedávna předseda Evropského parlamentu Martin Schulz je vyučený knihovník, tuším že nemá ani maturitu.

Re: dejme jí šanci

Date sanci panu Poche? Predpokladam ze ne.

Re: dejme jí šanci

Pan Poche se vyoutoval sám a to před svou kandidaturou.

Kvalita právní kvalifikace?

Ona existuje "nekvalitní" právní kvalifikace? To jsem tedy nevěděl. A kdo je oprávněn tuto "kvalitu" právní kvalifikace hodnotit? Dozajista nikoliv politici a nebo novináři. Žvýsty politiků t.zv. opozice jsou trapné a zbytečné. V púřípadě paní Malé jsou její kvalifikaci oprávnění hodnotit pouze předseda vlády, prezident a nebo občané. V žádném případě žádný politik či novinář a zejména Kalousek, Fiala, Bartoš či Bělobrádek. O Gazdíkovi a Farském nemluvě.

Re: Kvalita právní kvalifikace?

..asi tak ! Bohužel je tady právě ta parta těch těch žvanilů a spravedlivých brouků Pytlíků, kteří všude byli a všemu rozumí. Týká se zejména rádoby politiků Vašeho seznamu.

Re: Kvalita právní kvalifikace?

A téměř všech novinářů.

Re: Kvalita právní kvalifikace?

A politici nejsou občané?

Re: Kvalita právní kvalifikace?

Podle jejich imunity v parlamentu, podle toho jak jsou placeni za žvanění a ne za práci pro občany a pro stát, podle toho, že místo práce volně soutěží podle čl. 5 ústavy to nejsou občané, ale n a d o b č a n é .