Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 19.5.2017 12:07
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Asi nechapete

ze by nekdo mohl mit jiny nazor nez vy. Je to pro vas tak nepochopitelne, ze si hned myslite, ze za to je nekdo placeny, coz je totalni nesmysl. Predstavte si, ze jsou lide ruzni a maji ruzne nazory, protoze ruzne interpretuji informace podle svych politickych presvedceni, zivotnich zkusenosti, nazoru, veku, urovne vzdelani atd atd. Jenze tohle ideologicky vyhranena a totalne netolerantni sebranka na lidovkach a podobnych diskusich nikdy nepochopi. Budto mas stejny nazor jako ja, nebo te nekdo za to plati a jsi nepritel.

Nejmenovaní právníci

Autor tohoto článku nejmenuje právníky o kterých tvrdí že jsou kompetentní v problémech nynější vládní krize. Ti právníci především kompletně ignorují realitu koaliční smlouvy i její opětované hrubé porušování panem Sobotkou. Jejich výmluvy na ústavu jsou nepochopitelné: Teprve když by byla vypověděna koaliční smlouva, přišla by v úvahu ústava - nikoliv před tím. Tito právníci se staví na stranu pochybných politiků typu Kalousek a Sobotka , kteří by zřejmě chtěli mít v republice takovou situaci, ve které se nemusí dodržovat vůbec žádné smlouvy a vůbec žádné dané slovo. Pak by se ovšem dalo snadněji tunelovat a krást.

Komu ku prospěchu?

Já jen přemýšlím, kdo platí Prunera. No, mám svůj názor...

Re: Komu ku prospěchu?

Blbeček Tomáš Maly se nezmůže ani na srozumitelné vyjádření svého názoru. Tito blbečci papouškují útoky zkorumpované české televize proti prezidentu a na váíc se nezmůžou.

jednostranný článek

Krizi vyvolal pan premiér nedodržením dvakrát avisované demise čímž znectil úřad který zastává - i když ten druhý termín 20.5. může ještě dodržet. Sleduji média a pochopil jsem názorové rozdíly mezi premiérem a prezidentem, nicméně jsem nezaznamenal útoky prezidenta na ČSSD jak naznačuje autor. To jen vedoucí představitelé ČSSD útočí na prezidenta, protože ihned nepodepsal odvolání jejich 3,5letého vládního kamaráda Babiše. Za to jim nevadí, že jsou pro svého předsedu natolik zanedbatelní, že s nimi včetně ministrů nekonzultoval svůj úterní záměr vyhlásit demisi vlády. Nechtěl bych být v jejich kůži, asi mají kachní žaludky.

Pan prezident je natolik moudrý, že je zbytečná starost o to, že by nedodržel ústavu.