Diskuse k článku

Henych, Kubice, nebo oba

Václav Henych zřejmě chyběl ve škole, když probírali procenta. A tvrdohlavý ministr vnitra Jan Kubice ho hájí! Asi taky chyběl na procenta.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Chram 28.11.2012 7:24

Pochybuji, že neumějí počítat.

Pochybuji, že neumějí počítat.Je to záměr protáhnout volbu co nejdéle. Oni moc dobře vědí, že takoví "filantropové, kteří kandidují jen kvůli národu" , jako Okamura nebo Bobošíková, o komunistech jako Dlouhý nebo Fišer ani nemluvě,  se prostě budou soudit klidně 100 let. Ale vraťme se k problému. Kdo z toho má prospěch ? Že by Klaus ? Že by předseda vlády a předseda senátu, kteří budou presidenta zastupovat než bude zvolen/nezvolen konečně už nějaký Fridrich Falcký.....
Knight 27.11.2012 20:04

Demokracie

Dovolim si tri matematicke otazky. ODS ziska ve volbach 25 procent. TOP 09 15 procent. Kolik stran musi tito patneri rozvratit a kolik poslancu koupit, aby meli 101 poslancu? Kolik musi Ivo nakrast, aby mohl do stranicke kapsy poslat 10 milionu? 20 nebo 50 nebo 100milionu?Kolik musite zaplatit abyste sejmul neodvolatelneho policejniho prezidenta?Nektere pocty jdou zrejme klukum z ODS lepe a jine hure. Obavam se, ze na procenta tam minimalne pan Cisty nechybel. 
J. Kopis 27.11.2012 19:37

Velice mě pobavila jedna úvaha na toto téma ala MV ČR

Pokud 20% hlasů z jedné poloviny a 20% z druhé poloviny hlasů, celkem tedy 40% hlasů je neplatných, znamená to dle logiky ministerských úředníků i samotného ministra, že 80% zbylých hlasů z první poloviny a 80% z druhé poloviny hlasů jsou platné. Tudíž je platných 160% hlasů!!!
Optim 27.11.2012 15:34

Procenta u taxikářů se

Procenta u taxikářů se počítají jinak než v běžných počtech
Astroman 27.11.2012 15:20

Kubiceho činnost ve prospěch

Kubiceho činnost ve prospěch ODS je dobře zmapovaná i s jeho rodinnými kontakty na Janouška. V demokratickém a fungujícímm státě by už dávno byl minimálně na smetišti dějin. Jestli si někdo myslel, že na vnitro po roce přišli inteligentní lidé tak po Henychově fatální chybě musí vědět, že se v páté bé nic nezměnilo. Pokud je ještě pravda co se píše v http://www.piratskenoviny.cz/?c_id=697370#.ULQATb-W7wU.facebook pak jsme se posunuli zpět v čase před rok 1989 a pak už musí vláda padnout. Na co víc budeme ještě čekat!
Křivan 27.11.2012 15:11

poručíme větru dešti

http://www.ceskapozice.cz/domov/politika/socialni-konflikty-budou-kazda-pruzina-ma-mez-kdy-praskne#comment-51280
T. Moravec 27.11.2012 14:10

tezko uverit

Tezko verit tomu, ze clovek, ktery je na MV leta zopovedny za volby, by mel skutecne takove mezery ve vzdelani. Navic jiste neni v odboru sam. A aby se seslo tolik slabomyslnych jedincu  se schopnosti k pravnim ukonum na jednom pracovisti ministerstva, to snad neni mozne ani u nas. Navic pan Henych je dlouholetym pracovnikem- kariernim urednikem. Jednou ze zakladnich schopnosti takovychto kadru je nedelat zasadne zadna rozhodnuti, za ktere by mohl byt pohnan  zodpovednosti.  Z toho pohledu je v pripade pochybnosti mnohem snadnejsi kandidata poslat dal. Nestrhne se zadny poprask, vsichni budou spokojeni, staci  jen pockat, az ho lide nebudou volit. Naopak vyradit sporneho kadnidata a riskovat soud je rozhodnuti na urednika velmi odvazne, primo  karieru ohrozujici.  Specielne u pana Henycha se mi nechce verit, ze by do neceho takoveho sel, aniz by k tomu mel pozehnani nebo primo befehl z vyssich mist. I kdyz mohu se mylit, pred casem by mne nenapadlo, ze nekdo bude chtit zbohatnout vedomym litim methanolu do lihu. A stalo se.  Sazka na lidskou blbost se pry neda nikdy prohrat. 
Kibic1 27.11.2012 13:54

A nemuze teda jit nikoli o

A nemuze teda jit nikoli o chybu, alebrz o zamer?
Lojza Z Paseky 27.11.2012 15:10

Inu, to je matka všech otázek

Při znalosti čezkých poměrů, se kloním k názoru, že jde, jako vždy o záměrnou chybu.