Diskuse k článku

Hašek versus Sobotka 22:18. Zatím.

I kdyby ČSSD odvolala svého předsedu, Bohuslav Sobotka si může ve sněmovně založit vlastní klub. Lidí má na to dost.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Odpad 30.10.2013 10:55

a sila marketingu je znama ..

.. mnohe az vydesila, kdyz se prezidentem malem stal schwrzbrg. to zminuju proto, ze sobotka ma ted v mediich velmi podobnou "podporu". jako krestan, jako kamarad s TOP, Kalouskem .. krom uz zminene slabosti - neskodnosti.
Odpad 30.10.2013 10:52

na cem stoji sobotka?

sobotka jako slaby predseda cssd s podivnymi vazbami z minulosti (kadousek, pravnici, bylo by toho hodne) je podporovany pravicovymi/prokrestanskymi medii proste proto -> ze nepriteli to nejhorsi, jak proste.
Šífák 3.11.2013 8:28

reakce na příspěvek zn.odpad

Kdyby měl odstupovat někdo za výsledek letošních voleb, tak by to mělo být celé vedení strany. Ale to co provedl pan Hašek, kterého jsem si mimochodem, vážil, je nepochopitelné a i neomluvitelné pro kohokoli, kdo má v hlavě mozek.V současné době není čas na jeho narcisismus, ale na to, aby konečně začali jednat o tom, co slibovali před volbami, t.j. sestavení funkční vlády a pokus o alespoň částečnou nápravu věcí, které poněkud pokřivila bývalá vláda. A své osobní věci jistě počkají. Měl by se stydět.
Ctenarcp 30.10.2013 9:58

Hašek bude nahrazen

Ostatně ČSSD stejně nemá dost erudovaných expertů pro exekutivní funkce. Prověřené a omyvatelné kádry dodá Babiš.  Moskva potřebuje experty, žádné vesnické frajery http://www.parlamentnilisty.cz/parlament/politici-volicum/Telicka-ANO-Je-mi-stydno-a-asi-nejen-mne-291391  
Ctenarcp 30.10.2013 9:27

U čeho byl Sobotka jako ministr financí, nebo předseda

rozpočtového výboru Sněmovny? Například  Appian  Škoda Plzeň, MUS, OKD Je proto pochopitelné, že ho "hájí" i "pravice" ;-). Voda stoupá.  http://zpravy.ihned.cz/c1-53248000-bohuslav-sobotka-slo-o-zachranu-skodovky-a-to-se-povedlo http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nevedel-jsem-komu-to-prodavame-rika-Sobotka-k-MUS-A-sdeluje-jak-bude-tlacit-na-Bakalu-290241 http://www.parlamentnilisty.cz/parlament/vlada/Vysetrujte-Bakalu-a-Sobotku-kvuli-OKD-vybidl-organy-Zemanuv-kancler-Mynar-286853   
Ctenarcp 30.10.2013 9:15

Sliby se slibují, blázni se radují

Myslím, že pokud máme svěřit s důvěrou svoji budoucnost politikům, musíme vědět, zda v minulosti bylo jejich politická práce konzistentní. http://www.motejlek.com/sliby-se-slibuji-blazni-se-raduji Před oponou se hraje pošťuchovaná, za oponou se připravují změny. Budou se rozdávat inovační peníze.  Hledají se renomovaní odborníci.  Nejlépe nějací se státním vyznamenáním. A ještě lépe ženy ... Výzva k podávání návrhů na členy oborových verifikačních a hodnotících panelů a na členy expertních panelůhttp://www.vyzkum.cz/ 
M. Harmáček 30.10.2013 3:48

ČSSD, po 20ti letech, nic nového pod sluncem

http://www.youtube.com/watch?v=lXMgKDWDHJY
S. Vaněček Šauerová 30.10.2013 2:15

Hašek lepší Sobotky ?

A to jako proč ? Že lépe vystudoval  a získal doktora práv na soukromé VŠ v 6ti tisícové slovenské obci Sládkovičove ? Nebo že snad lépe pracoval v PS  (30% absencí) ? Nebo že se lépe umí dohodnout s Martinem Nejedlým ?http://www.novinky.cz/domaci/312903-nejedly-z-hradu-diktoval-ukoly-haskovi-s-tejcem-tvrdi-babis.htmlNebo proč vlastně ? Škoda, že jste to neupřesnil ... :-)
Skipper 30.10.2013 16:53

Hašek umí zformulovat

Hašek umí zformulovat myšlenku, zatímco Sobotka je mluvící robot, či flašine, navíc řízený Kalouskem a Bakalou, což je největší zlo v této zemi.Ideální by byl premiér starší se životními zkušenostmi a ne klučíci, kteří od promoce seděli v parlamentu.Hašek si polepil, tak pan president bude muset jiného premiera než Sobotku a Haška.No to ještě bude binec, herci, umělci, kavárna, havlisti, pravdoláska všichni budou v ulicích demonstrovat za Sobotku.
P. Michal 30.10.2013 0:24

Když se soc dem nesjednocuje, třeba dnes s nějakým vítězem, tak

se štěpí. Jako chlap bez ženský, klid příroda nezná. Natož volební program a sdělení voličům. Čas oponou trhnul a je nová doba, i strany jsou jiné, marketing už ne v pozadí zapírán, ale na vývěsním štítu. Třeba se prodá lidový dům? Než by to  spadlo  státu na dluhy nějakým zákonem  jako baráky církve na kopci Žiži. Nepíši Hradčany, protože dnes tam asi opět pohanští pekelní démoni mají pré, a ani aqua benedicta nezabírá. Nebo kropí málo. Nechť si tu revoluci užijou, zejména pokud nepamatují výstřel z Aurory, známý podvod. Jinak by věděli, že revoluce je až to poslední jednání, když předem lenin a jiní korsičani pod uhlím dovezeni. Nemají ideové rozpory, jen čirá moc je sváří,  asi tam někdo toho Lenina přece jen četl. Hned by měl nějaký silný Vůdce se dostavit, dva se perou? Třetí ...
Svaty 29.10.2013 22:33

Zajímalo by mě, kdo poradil

Zajímalo by mě, kdo poradil panu Haškovi po těchto volbách, že voliči jsou idioti. Kdo chce moc, nemá nic. Chovanec, Tejc, Zimola jsou flexibilní Michale:-). Ve SPOZ tě vemou. Kopírují kmotrovské osady ODS. Kontinuita zajištěna. 
Skipper 30.10.2013 1:16

Socani se musí zbavit Sobotky

Socani se musí zbavit Sobotky a Dientsbiera.Nechápu jak někdo může chtít pablba jako je Sobotka za premiera.To už ten Hašek je o něco lepší.Je pozoruhodné, jak jsou neustále preferováni lidé, kteří slouží Bakaláčovi.Proč tuto pozici hájí i Česká pozice?
Murdoch 29.10.2013 20:28

Přesně tak. Jen doplním, že

Přesně tak. Jen doplním, že Jelcinův kategorický postoj mu pomohl k tomu, aby nakonec sám přerostl i Gorbyho. Tenkrát mi to bylo jako adolescentovi trochu líto, nyní by mi takováto  - ač jsa nevolič ČSSD - historická paralela vůbec nevadila. Trochu mě překvapil Zaorálek - taková jízlivá štěkna a nyní spíš zvolil umírněnou strategii, zřejmě nechtěl prát prádlo v přímém přenosu, jen se snažil demonstrovat podporu členské základny. Asi má strach z totálního rozkolu ve straně...
Ctenarcp 30.10.2013 9:21

Zaorálek

To je přesné.  Ale Zeman dost dobře nemůže nyní prohrát. Poslanecký klub je rozdělený. A to byl hlavní cíl. Osoby jsou druhotné. Sobotka buď padne, nebo bude podvázáním doveden k atrofii. Podle zpravodajství by se mohlo zdát, že ČR nemá nyní žádnou exekutivu ani justici. Ale asi je to jenom zdání. Nemáte zprávy o Dalíkovi?
Milota 30.10.2013 9:52

Zemanův první cíl-pomsta, je

Zemanův první cíl-pomsta, je plněn. Cíl druhý, získat moc v exekutivě k prosazení zájmů svých chlebodárců-Rusáků, je ohrožen. SPOZ (Strana pochlebovačů ožralého zmrda) vyšuměla a poskokovi Haškovi se zatím příliš nedaří.
J. Calvera 29.10.2013 18:56

Ještě větší klauni než VV a LIDEM

A to se smáli a nadávali jiným frakcím, že nemají od voličů mandát a sami se teď rozdělí, ještě dřív, než VV a LIDEM :))) a to ještě nezačali ani jednat s případnými koaličními partnery. Nějak to klukům nevyšlo a to bylo furt keců, jak jsou jednotni! Co je ovšem s podivem, jak je Sobotka vnímán málem jako hrdina a Hašek jako šmejd. Přitom jsou to oba dva netáhla, kteří nic jiného, než "politiku" neumí a touží pouze po moci a po korytech, řvou a mlaskají u nich jak prasata. Nemají si co vyčítat, ať skočí oba z okna nebo pod vlak. Starý politický systém, ke kterému obě party patří, se rozpadá. Už to ví i pozorovatelé v zahraničí, pochopila to i ODSka, pouze tihle 2 manekýni si naběhli na vidle, které drží v ruce Zeman. Pak přijde na řadu on.
Tom D 29.10.2013 17:49

30:16 pro Haška

Bohužel, to byl jen senátorský klub. Jenže pro vládu je podstatný poslanecký klub, který si právě zvolil za předsedu křišťálově čistého Tejce, at to 30 hlasy, proti pouhým 16 pro vyzyvatele Hamáčka. Ne, není jim pomoci. SPOZ II, v příštích volbách 1,5%. A příští volby do PS možná už příští rok ...
Murdoch 29.10.2013 20:06

V druhém kole tajného

V druhém kole tajného hlasování... Asi se vedly kuloární jednání a Sobotka ani nenominoval těžší váhu Zaorálka. Předpokládám, že vyjednávací tým se "malinko" obmění a Chovanec a další ambivalentní jedinci budou odměněni ministerskými posty na úkor Háši, Tejce a sluníčkového buřtíka. Zajímavé je, jak Chovanec potvrzuje schůzku v Lánech a Háša ji dál ostentativně popírá. To nedělá dobře, Jaromír, s těma zápalkama:-) Buřtík vypadal v ČT poněkud přepadle, asi mu dochází, že měl radši ležet doma u bazénku:-)  
Milota 29.10.2013 20:18

Dienstbier byl v TV ostrý jak

Dienstbier byl v TV ostrý jak břitva, Škromach naopak mdlý jako prase po první ráně. Asi tuší, že se jim puč sere jako Janajevovi v Rusku v roce 1992.
Zk 29.10.2013 16:47

Neřešitelná situace

Dovede si někdo představit, že po tomhletom budou spolu v jedné vládě sedět Hašek, Tejc, Zimola aj. na jedné straně a Sobotka, Dienstbier, Zaorálek na straně druhé? Hašek se prostě a jednoduše zbláznil (nebo ho navedl někdo mimo ČSSD, komu jde jen o pomstu a o co největší povolební chaos).
Svaty 29.10.2013 22:26

Ono je to jednodušší a dnes

Ono je to jednodušší a dnes se ukázalo, že ne každý na to má. Chovancovi by kluci z Appianu přestali strkat brebendy, kdyby šel od moci, ten je flexibilní. Zimola, ten umí maximálně podvádět vlastní ženu a nahradit jí Miss mokré tričko, ten má odvahu v kalhotech. Tejc je jak Babočka Admirál. Přelétá z květu na květ, kde je zrovna lepší liz. Suma sumárum nakonec tam zbyde jen Hašek a jako užitečný idiot padne za krále Zemana. Poku se mýlím a Hašek vyhraje, je to konec ČSSD. Klaus se může ještě přiučit jak na ODS.
Murdoch 29.10.2013 16:45

Myslím, že skóre už neplatí.

Myslím, že skóre už neplatí. Senátorský klub vyjádřil jednoznačnou podporu Sobotkovi - poměr 31 pro, 3 se zdrželi. Hašek s Tejcem a Škromachem už asi tuší, jak dopadne jejich mise...
K. Klos 29.10.2013 16:23

Intriky

Tak uvidíme jak se situace vyvine, ale Hašek  a spol začínají tušit, že budou odejiti. Kéééžby!!!!
S. Marková 29.10.2013 20:12

Kééžby,byl by to krásný kopanec do Zemanovic zádele,

v krátkém čase už druhý.Nádherná představa.