Diskuse k článku

Franz boduje u mládeže i diváků TV Nova

Popularita prezidentského kandidáta Vladimíra Franze v posledních dnech prudce roste. Potvrdil to i diskusní pořad „Cesta na Hrad“.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Mn

To byla ukázková manipulace
Jak píšete, pořad byl postavený na krátkých limitech na odpověď. A otázky na Sobotku byly daleko drsnější. Včetně toho hosta z Liberce. Vysvětlí mi někdo, proč se za poslední týden úplně obrátil Franzům mediální obraz? Jak je možné, že oproti brutálnímu grilu v ČT mu na Nově sestavili otázky na míru? Jakto, že na Novinkách visí Franzovo číslo 7 půl dne jako hlavní článek? Jakto, že na iDnesu ho považují za relevantního kandidáta? Jakto, že mu PPM Factum naměřilo skoro 10 procent? Něco mi uniklo?
0/0
14.12.2012 16:26
Foto

Někdo Francovi sype penízky,
jak jinak?Ale šanci nemá žádnou, Češi si Indiána na Hrad nezvolí.
0/0
14.12.2012 18:48
Foto

Ladik1959

jasně že sypou, ti školáci jich mají plné pytle...
a kdo by měl podle Tebe vyhrát? Fišer je ještě horší než Klaus ,taky se vyjádřil,že by uzdu lidem utáhl ještě víc a Zeman? ta jeho opoziční smlouva  s Klausem byla nůž do zad voličům jen proto,že chtěli koryto oba dva,tak jedině Táňu Fišerovou,bych překousl, je upřímná a to chybí všem ostatním kandidátům,kromě Franze - ten má aspoň páteř .Takže pokud chce někdo změnu od základů,Franz je tím pravým, ji nak je to všechno stará struktura.
0/0
16.12.2012 16:15