Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Tomáš 27.3.2021 13:34

Kdo má dbát na zajištění pořádku, když zde převládá názor, že policie může akorát převádět malé děti přes ulici, ale omezovat svobodu výrostků nesmí. Stačilo napomenout dva nepřizpůsobivé zmetky bez roušek a bylo zle, novináři vyvolali takovou protipolicejní kampaň, že policisté se dnes raději schovají, nejsou vidět, a když se ukážou, tak nic nevidí a neslyší.

Dohled nad veřejností je nemožný, pokud nebude dohled nad medii, která ovlivňují veřejné mínění obyvatelstva, jak kvůli odbytu potřebují.!!

P. Čech 28.3.2021 10:13

Máte pravdu, pane Tomáši. Jde o to, že zamyslíte-li se nad jakýmkoliv problémem, který trápí naše občany a jdete k jeho základu a vzniku, nutně musíte dojít k nějakému novináři, který tento vyspekuloval, rozšířil či dokonce vymyslel. Média jsou pod přímým vlivem politických stran a hnutí, jako ostatně vše, co se v tomto státě děje. V podstatě v naprostém rozporu s čl. 2, odst.1 naší ústavy, který říká, že " Lid je zdrojem veškeré státní moci; vykonává ji prostřednictvím orgánů moci zákonodárné, výkonné a soudní". Skutečnost je totiž taková, že zdrojem veškeré státní moci jsou politické strany a hnutí, které přímo ovládají moc zákonodárnou, výkonnou i soudní. Nikoliv lid! A tady je u nás zakopaný pes.

H. Dostálová 28.3.2021 17:27

R^