Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 7
  • Poslední: 10.7.2017 11:42
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
parazit

parazit Stropnický krterému již od dětství platili plátci daně v ČR jeho elitní (byť zbytečné a plytké) školy je ukázkou typické levicového pokryteclého bolšána typu Morgherini , Barosso atd.

Stačí si přečíst jména čelních reprezentantů

projít si jejich dosavadní " úspěchy" , a.......

Zelená vlastizrada

Stropnický řekl, že jenom Praha by mohla přijmout 12 000 islamistů. Celá republika daleko více. Zelení jsou vlastizrádci, jsou absolutně nevolitelní.

Re: Zelená vlastizrada

Pane Řího Vy nemáte rád černoušky. Víte jak byste byl šťastný kdybyste měl kudrnatého černého vnoučka a jak by to obohatilo váš rod. I Praotec Čech sem kdysi přišel z jakési tramtárie a jen díky tomu jste Vy na světě..

Re: Zelená vlastizrada

copak černoušek. Pokud by vyrůstal v normální rodině, něco by se dalo dělat. Ale muslim....

Re: Zelená vlastizrada

Ano, určitě by se u nás našly mladší ženy, které by byly ochotny nechat se přilehnout i pod stromem nějakým muslimem. A barva jeho asi by jim ani nevadila.

Re: Zelená vlastizrada

ale fujtajksl. To jedno procento ochotných pořídit si do lože muslima snad není směrodatné. To je míň, než kolik je ouředně gayů. Tak laskavě neurážejte nás 99 procent žen, kterým není jedno, kde a s kým.