Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 6
  • Poslední: 20.2. 2019 6:47
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Když Léko chce léčit

Mezi samozvané léčitele veřejnoprávní české televize se zařadil i pan Léko. Jeho léčitelská kvalifikace je přitom více než pochybná, nevidí totiž, nebo lépe řečeno, nechce vidět, ani rozdíl mezi autokratickou Čínou a demokratickým Holandskem!

Dobrý postřeh

Musíme si opravdu položit otázku,proč se o PPF hovoří jako o české fin.skupině,když ji vlastní zahraniční majitel a Kelner se tváří,že se k tomu všemu ochomýtl jen náhodou.Z toho pohledu je Babiš opravdu náš a daní zde a můžeme si o něm myslet dále co chceme,ale v tomto je oproti dalším" daňovým výtečníkům"(GOOGLE,MICROSOFT,vlastníci Šoda Auto,dále KB,dále Česká spořitelna atd ) čitelný.Předpokládejme,že čínská karta(nějaké ty špionážní telefony) vytažené předsedou vlády jsou i nepřímý zásah jím nemilované skupiny PPF.Doporučme tedy předsedovi vlády ,aby další vlna EET a daňového džihádu mířily tímto směrem!Ale to by mu asi neprošlo,protože by okamžitě měl Agrofert sesplatněné úvěry.Tak to tedy asi sorry,daňový džihád a nová vlna EET dopadne i na poslední WC babičku(tkzv.hajzlbáby).Důsledek bude jasný,WC budou masově zavírána a ČR se bude dále tvářit,že nic nevidí,neslyší a budou se řešit zástupné problémy.

Česká pozice objektivní být nemusí. Tady redaktoři mohou sebejistě hlásat něco, co je v rozporu s potvrzenými fakty - stačí fakta prostě ignorovat.

Je to takto jednoduché!

Re:

Pane Šilhane, já si povinně platím ČT a za své peníze mám právo požadovat objektivní informace a to se od těch přerostlých puberťáků nedočkám. Až si budu platit ČP budu požadovat totéž.

PS Na ČP je i tak objektivnějších informací víc než na celé ČR 24

Pečlivě vyselektované informace pana Schneidera - ty, které nepotvrzují aktuální postoj Kremlu on prostě ignoruje - ukazuji, jak to s objektivitou myslí pan Léko.

čtu článek optikou

s vědomím, že pan Léko je sluhou STBáka. V této optice článku rozumím. Velmi dobře!