Diskuse k článku

Velká Británie: Nikdy více otroky a vazaly Berlína a Bruselu

S odstupem po britských volbách je možné analyzovat situaci – vítězství Borise Johnsona je triumfem demokracie nad nevolenými globalistickými elitami.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Zikmund 3.1.2020 11:30

Opravdu úsměvný článek. Jaké nevolené elity? Pan Bystroň nemůže volit do europarlamentu? A srovnání s Magnou Chartou je úplně mimo - vůbec se netýkala státní suverenity, ale naopak omezení vnitřní moci panovníka. K diktátu Německa se pak lze kousavě ptát, proč autor v této diktující zemi žije a raději neodejde do svobodné Británie. Ale tam se daří Východoevropanům o dost hůř.

J. Schwarz 16.1.2020 18:12

Mám dojem , že nevolenými elitami pan Bystroň mínil novináře, nejrůznější "analytiky", bankéře i universitní hodnostáře kteří okamžitě po referendu rozjeli dezinformační kampaň. Podle jejich "prognóz" už na tom měla Británie být pomalu hůř než Pákistán. Proč se ti "proevropští" dobráci do té "přátelské" Evropy neodstěhují? Určitě by byli přijati s otevřenou náručí, vždyť jsou snad schopnější než severoafričané, kteří měli údajně němcům vyřešit problémy s nedostatkem pracovních sil i s důchodovým systémem. Nebo snad ne? Ono je totiž docela možné, že po odchodu těch proevropských "pracantů" závislých na grantech a dotacích Anglie docela oddechla.