Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 2
  • Poslední: 4.11.2016 14:15
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
... je na case

je nacase aby Clintonovi nekdo zastavil, od prvniho pripadu podvodu a manipulace (Whitewater investment) se oba zdokonalovali v podvadeni az do dnesni podoby kdy se jim podarilo uplne paralyzovat ministerstvo spravedlnosti a FBI (nastesti radovi zamestnanci FBI vzali zakon do svych rukou a zverejnili informace ohledne porusovani zakona Clintonovymi coz Clintonove velmi zkomplikovalo kampan v posledni fazi) a zavest uplatnictvi stovek milionu $$ v globalnim meritku v jejich prospech -

Zadny div

ze prefernce Trumpa stoupaji. Bilance vladnouci elity v usa za poslednich 20-30 let neni obdivuhodna. Liberizace financnich trhu. Co nam to prineslo? Nekolik financnich krizi s tim, ze vynos je privatni zalezitost a zachrana bank veci verejnou. Rozryti stredniho vychodu do chaosu ze kterym se jeste dlouhou dobu my v evrope budeme potykat. Rozvrtani Ukrajiny za kazdou cenu i za cenu globalniho konfliktu. A nakonec 90 milionu obyvatel usa pobira dnes socialni davky. Zadny div, ze nejake Clintonky maji lide uz dost.