Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Šumová 18.4.2021 7:35

Většinou jsou to podprůměrné filmy, ideologie tady dřív byla pro komunistická, teď proamerická. Stále jen ideologie - i gender a Me Too. Nekoukám na to a ještě platit???

M. Jandáková 16.4.2021 23:15

Netflix? Šla jsem do toho! Jenže mám ve zvyku, než si pustím film, podívat se na jeho hodnocení na csfd. Takže mi dá docela námahu dobrat se na Netflixu k filmu, který není hodnocený jako podprůměrný. Jedním slovem: zklamání.

I. Štípek 15.4.2021 11:59

Pořád si říkám je to jen zábava, ber to tak, tu a tam se zakoukám, ale jaká zábava, když tam vždy a za každou cenu musí být černoši, kteří navíc vždycky jsou dobří parťáci a nikdy, nikdy nevraždí! Jo, a BLM určitě není rasistické, že. Ještě horší jsou ty genderové filmy a seriály, které nám kupříkladu vnucují, že homosexualita je normální. Je a není; pochody hrdosti normální nejsou, manželství gayů je zvrhlost, osvojování dětí je zločin. Netflix v Čechách nikdy nezdomácní - nelze mu věřit.

J. Koutský 15.4.2021 10:24

Je obtížné sledovat ty ubohosti zadarmo,natož za ně platit!!;-D

S. Tomáš 15.4.2021 11:57

R^

K. Moravec 15.4.2021 14:30

Jistě tam jsou ubohosti, ale mám předplacenou jinou TV službu ze zcela prostého důvodu. Je bez reklam. TO jsou totiž opravdové ubohosti, které Vám seberou většinu času. Pokud dáváte přednost knize (jinak by jste pravděpodobně nekritizoval TV služby), je pro mě poněkud překvapující, že ztrácíte čas tímto článkem. Nebo se cítítě jako všichni bojovníci za morálku a kvalitu ctít politiku, že musíte svého nepřítele poznávat důkladně a často?