Diskuse k článku

SCHNEIDER: Šermovat zpravodajskými informacemi je scestné

Michael Cohen, bývalý spolupracovník Donalda Trumpa, byl údajně v roce 2016 v Praze, z čehož lze prý dedukovat, že tu vyjednával s Rusy. Konstrukce Cohenovy návštěvy Prahy připomíná snahu uplést z exkrementu bič, zapráskat s ním, a nesmrdět. Přitom tu už smrádek je. Píše Jan Schneider.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Re: Jestli někdo plete

Kdybyste se namáhal přečíst si celý text a ne jen blábolit s pěnou u huby, tak byste zjistil, že jsem neřekl nic jiného než co sdělil sám lhář schneider na začátku svého slintu.

0/0
1.1.2019 18:50

J. Křivan

Re: Jestli někdo plete

Pane P.P. Gratuluji, opět příspěvek z domácí latríny. Vy už jiný nebudete.

0/0
1.1.2019 16:01

Jestli někdo plete

Jestli někdo plete z ho\/na bič, tak je to právě usvědčený lhář schneider. Dojmologie na téma proč si Trumpův právník s sebou nebral mobil už zavání hysterií.

0/0
1.1.2019 12:07
Foto

Cermans

Digitální věk zničí demokracii

Vážený pane Schneidře digitální věk podle mě je jako kvantová fyzika. Tak jako v kvantové fyzice neplatí newtonovské zákony v digitálním věku neplatí pravidla demokracie. Opět nastoupí cenzura. Sdružení českých elfů /pan Kartouz/už po tom volá.

poslechněte si tento rozhovor.www*plus*rozhlas*cz/jen-33-procent-cechu-veri-mediim-souvisi-s-minulym-rezimem-rika-internetovy-elf-7713109

0/0
1.1.2019 9:30
Foto

Cermans

Re: Advokát Michael Cohen a jeho pražská anabáze

Chtěl jste nám pane Fohle sdělit že opravdu zvolení Trumpa zařídil Putin? Tak Vám moc děkuji za informaci

0/0
1.1.2019 9:20

Advokát Michael Cohen a jeho pražská anabáze

Ausgerechnet na Silvestra udělat z advokáta Michaela Cohena a jeho údajných kontaktů s Rusy v Praze přes mobilní telefon světoborný zpravodajský problém s filozofickým nádechem, je jen příslovečným nošením dříví do lesa! Nehledě na to, že se zdá, že Robert Mueller má na Donalda Trumpa tu vodu už uvařenou, na to Michaela Cohena zřejmě ani potřebovat nubude! Ona také ta prvotní euforie ze zvolení Donalda Trumpa americkým prezidentem za kremelskými zdmi mezitím totiž stačila rychle vyprchat. Zajímavé v tomto článku je snad jen fakt, že pan Jan Schneider objevil údajné “profesionální kádrováky, ideology, lustrátory a politruky” ausgerechnet v období posledních 30 let, což samo o sobě něco vypovídá! Vysvětlit se to dá snad jen tím, že mnozí z těch jmenovaných iluminátů se zřejmě stačili zachránit z minulého režimu do nové doby přes děravé hradby sametové revoluce.

0/0
31.12.2018 18:03