Diskuse k článku

SCHNEIDER: Co dokáže televizní lež

Pořad České televize Co dokáže lež odvysílaný 23. května udělil lekci, co dokáže lež. Zejména je-li dobře placená. Vypovídá o samotných protagonistech, nikoliv o skutečnosti. ČT si tím vytvořila na jedné straně názorového spektra vakuum, jež by mohla pokrýt, čímž by vznikl utrápený, ale přece jen zárodek diskuse. Píše Jan Schneider.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Další příklad lží televize

Dalším dokladem zkorumpovanosti České televize CT 24 byly tak zvané události komentáře večer 24.5.: v tak zvaném diskusním pořadu "diskutovali" čtyři nepřátelé prezidenta Zemana plus moderátor - další nepřítel, nebyl připuštěn nikdo kdo by prezidenta obhajoval, tedy tak zvaná diskuse pěti proti nepřítomnému, který se nemohl bránit. Takový pořad je skutečně k zblití, tak zvaní politologové, plnínenávisti - z nichž Milan Fendrych se zlobou a nenávistí a lžemi skoro udusil. Myslí si snad tito gauneři, že lidé samostatně nemyslí a že se nechají lžemi a nenávistí těchto Kalouskových poskoků ovlivnit??

0/0
25.5.2017 8:15

J. Sýkora

Re: Další příklad lží televize

Už jsme došli tak daleko, že se debatující budou kádrovat podle toho, jak milují Nekritizovatelného, Neomylného a Nevyhnutelně Pravdomluvného Vůdce?

Heil Zeman!

0/0
25.5.2017 14:10

J. Schneider

Re: Další příklad lží televize

Nikoliv, mýlíte se, neb jste zřejmě totalitně úlisný, jak z vás vypadlo. Nejde o kádrování, ale o to, že diskuse může nastat pouze mezi lidmi, kteří nezastávají stejný názor. Jinak jde o chural severokorejského typu, kdy se všichni shodnou na odsouzení někoho, a pak se jen bojí přestat tleskat jako první. To není diskuse, to je hon na člověka, který končívá lynčem. Toto není demokracie, což jste možná nevěděl.

0/0
25.5.2017 14:47

Re: Další příklad lží televize

Jan Sýkora je zřetelně přihlouplý, protože každý v této republice ví, že právě prezident Zeman je nejvíce napadán, kritizován, z omylů obviňován i neoprávněně z nepravd napadán. Tento Sýkora nedokáže samostatně myslet, on přejímá ty nenávistné bláboly z Aktuálně Cz, jejíž financování a úkolování jsou velice pochybné.

0/0
25.5.2017 22:33

J. Křivan

Re: Další příklad lží televize

Pane Kluzáku, ten pořad jsem po 5 minutách vypnul, jenom nevím jak se zbavit poplatků za TV, když se na ČT až na výjimky nedá koukat.

0/0
25.5.2017 22:20