Diskuse k článku

SCHNEIDER: Britský „fejkomet“ v kauze Skripalových se zadrhl

George Beebe, bývalý analytik CIA se zaměřením na Rusko, ve svém článku nejprve zhruba sesumíroval britskou verzi případu. Pak projevil analytickou erudici a dal slovo i „skeptikům“ a jejich argumentům. Beebeho závěry komentuje Jan Schneider.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Běsnění zvláštního druhu

Čím více nezvratných faktů z britské strany k této kauze, tím větší běsnění proruských trolů! I to má samozřejmě logiku. Už jen čekám na to, že někdo přijde s tézí, že útok na Skripala nařídila sama královna Alžběta, aby odvrátila smrtelné nebezpečí pro samotnou existenci Britského impéria, kdyby se snad Skripal se svými, v Británii nabytými, brisantními vědomostmi chtěl vrátit do svého milovaného Ruska. Tato fake- informace z kategorie chuzpe na kvadrát, má opravdu, ale opravdu, nevídané grády, to se zase musí uznat!

0/0
11.10.2018 13:29

Re: Běsnění zvláštního druhu

Pan Schneider ze všech sil vymýšlí teorie, které by byly kritické vůči západu (s vyjímkou Trumpa, protože ten tak pěkně mluví o Putinovi) a nekritické vůči Rusku. Prostě mu na základě kriticikých analýz neustále vychází, že západu (s vyjímkou Trumpa) patří slova kritiky a odsouzení, kdežto rusku slova omluvy a pochopení.

Nepochybuji o tom, že ke stejnému závěru ho dovede jeho kritické myšlení i v budoucnu. On už sám sebe o pravdivosti výmyslů, které opakuje, již přesvědčil. Ovšem pan Léko mu okaté lhaní na České pozici nedovolí, to musí jinde. Na České pozici se to dělá chytřeji - odkazem na Aristotela, TGM nebo třeba Jana Husa dostává každá konspirační teorie punc kritické analýzy.

0/0
11.10.2018 15:07