Diskuse k článku

Proč vítězí insolvenční mafie

Pavel Juříček boj s insolvenční mafií o svou firmu Mora prohrál. Problém, který opět otevřel, je komplot krytý z vysokých míst politiky a justice, nebo jen hora drzosti zločinců, která jim prochází díky nepřipravenosti policie a žalobců, nebo mix obojího.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

P60e40t68r 26P86o57r76a21d14y 7483244273959

mafie Brno

Přesunu firmy do Nizozemí se vůbec nedivím, přestože když jsem komunikoval s panem Juříčkem před rokem, byl ještě optimista. Já mohu upozornit na moji kauzu Mipl. Firma se stamilionovými obraty šla nedobrovolně do insolvence, den před podáním insolvenčního návrhu mi řekli, která soudkyně to dostane a abych nedělal problémy! Když jsem v insolvenčním řízení upozorňoval na tunely insolvenčního správce, začala mne státní zástupkyně (kamarádka správce) trestně stíhat. Tajně jsem si pořídil nahrávku, ve které mi policista nabízel beztrestnost, pokud přestanu rýpat do insolvence. Nepřestal jsem a dostal jsem tři roky, teprve teď Vrchní soud trestní rozsudek zrušil. Já sice nemám trest, ale ani nikdo jiný, správci vylili majetek z firmy, a ta soudkyně i státní zástupkyně dál sedí tam kde předtím. Mají ze mne srandu. Ta řečnická otázka pana Léka, zda-li předsedové soudů jsou napojeni na mafii není otázkou, to je prostý fakt. Když se mi třeba podařilo v kauze Mipl dosáhnout, že jeden insolvenčn

0/0
29.5.2015 11:26