Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Šilhan 24.4.2020 16:14

Pan Schneiderovi (pilnému čtenáři Daily Mailu) se podařilo do svého textu nacpat jeden faktický údaj - Čína grant americký grant3.7 mil dolarů na výzkum koronaviru. Bylo to za Obamovy, přičemž to Obama buď podporoval nebo se mu to moc nelíbilo nebo mu to bylo buřt. Na Schneiderovsko-Lékovskou úroveň novinařiny to není málo.

Z toho Ústa Kremlu navařila boršč se všemi obyklími klíčovými slovy - Kennedy, zbraně hromadného ničení, sovětské raketové motory, perfidní úmysly (obzvlášť povedené!), útok na Irák ... jen Skripal a Assange chybí.

PS Slyšel někdy někdo o panu Campbellovi?

J. Šilhan 24.4.2020 16:17

Obzvlášť se našemu elitnímu bezpečnostnímu analytikovy podařila pasáž "... proudit americké peníze drobnými pramínky, jak se to dělá při praní špinavých peněz (ty drobné čúrky se pak v cíli spojí)."

Autor nezapře inspiraci od klasika

"Major byl romantický snílek. Mluvil ještě o tom, že vlastně se hledají jakési nitky, že nestačí člověka odsoudit. Odsouzení že je jediné výslednicí určitého vyšetřování, které zahrnuje v sobě nitky, kteréžto nitky... Nemohl se z těch nitek dostat, ale všichni mu rozuměli, souhlasně kývali hlavou, dokonce i pan generál, kterému se ty nitky tak zalíbily, že si představoval, jak na majorových nitkách visí nové náhlé soudy."

J. Schneider 24.4.2020 19:40

Díky, pane Šilhane! Kdybych já napsal, že mí oponenti nejsou schopni protiargumentace, mohlo by to vypadat z mé strany jako pomlouvání. Moc děkuji za praktickou ukázku vaší "argumentační výbavy" i labyrintů, kde bloudí vaše myšlenky (jestli to není přehnané ocenění). Prokázal jste, že o tématech, do nichž se noříte, nevíte vůbec nic. Kdybych vám to vyčetl, žádal byste důkaz. Díky, že jste ho poskytl sám a v originále.

J. Šilhan 24.4.2020 20:21

Ale já s Vámi nevedu polemiku - proti nitkám, které se splétají do dalších nitek nemám argument :-) Neumím také polemizovat s tezí, že mandelinku k nám vysadili angloameričtí imperialisté nebo že v rukopisech sionských mudrců je plán na ovládnutí světa židy. Prostě za Obamovy vlády získala Čína prťavý výzkumný grant na výzkum koronavirů a je tedy možné, že USA v Číně vyvíjejí zbraně hromadného ničení nebo třeba telepatické zbraně na ovládnutí mysli nepřítele. Ostatně nebyla taková zbraň použita na Andreje Babiše při jeho návštěvě Bílého domu, když tak ochotně podepsal baculatý nákup amerických vrtulníků? Toto jsou podstatné otázky a elita českých angažovaných novinářů se jim jistě bude věnovat. Kdybyste na to nestačil s panem Lékem, mohl by vypomoci třeba pan Rokytka.

J. Kucirek 25.4.2020 8:41

Pane Šilhan, kdyz vas tak ctu, vidim ze vychazite z neposkvrnitelnosti US. To myslim je na pováženou. Nejlepe to vystihuje prispevek nahore Kozak 21:47

J. Šilhan 25.4.2020 10:30

Neposkvrněnost patří do náboženství a těm, kteří Uvěřili. Soudě dle Vašeho příspěvku, je to téma pro Vás.

A co třeba konspirační teorie, že Američané nikdy nebyli na Měsíci? Nemohlo by naše analytické eso splétat a rozplétat nitky na pozadí této vysoce podezřelé mediální masáže?

J. Kucirek 25.4.2020 13:14

Američané nikdy nebyli na Měsíci, veri asi 0,01% obyvatelstva.

J. Šilhan 25.4.2020 19:19

Podobné množství lidí věří, že Američané vyvíjejí v Číně zhn :-))))