Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Schneider 24.4.2020 15:16

Buďte tak velmi laskav a doložte nevývratně, že se té varianty ani jeden z odkazů netýká "a ani týkat nemůže". Jinak bude tento váš pokus o apodiktický soud bez důkazů nádhernou ilustrací praktik desinformátorů hybridní války. Pouze otrocký duch si zapovídá zkoumat vše, co je myslitelné. Nu, každý jak chce, ale vy, jak musíte.

J. Vašíček 24.4.2020 18:21

Vidím, že vás nepříznivý vývoj zdejší diskuze vede k zoufalému pokusu, ke kterému se v nouzi lháři obvykle uchylují: "dokažte, že nemám pravdu". Ale důkazní břemeno leží na vaší straně. S tím jste si však v článku velké starosti nedělal. Jako kmenový přispěvatel PL jste zvyklý oslovovat čtenáře, kterým nevadí, že to co píšete se pravdě jen podobá, hlavně když to má ten správný ideologický říz. A tak jste splácal dohromady fakta a fabulace, a když vám to nebereme, stavíte se do role svobodného ducha, který si nezapovídá zkoumat vše myslitelné. Tak kolik už jste toho napsal o počátečním postupu čínských úřadů, který je nejspíš pravým důvodem lavinovitého rozšíření pandemie. Pokud totiž budou státy, firmy či jednotlivci požadovat po Číně náhradu škody, bude to z tohoto důvodu.

Mohu-li však parodovat vaši (zatím) poslední větu, vy se musíte držet manuálu FSB (všimněte si, že neváhám uvažovat o všech myslitelných variantách), tedy prokazatelně prvního zdroje teorie, že za koronavirem je tře

J. Vašíček 24.4.2020 18:25

tedy prokazatelně prvního zdroje teorie, že za koronavirem je třeba vidět USA.

J. Schneider 24.4.2020 19:52

Důkazní břímě nese Trump, který prohlásil - a můžete si to přehrát, doporučuji opakovaně - že to problém je a že ho prošetřují. Důkazní břemeno vašeho tvrzení, že se té varianty ani jeden z odkazů netýká "a ani týkat nemůže", leží stále na vás. Z toho neutečete.

W. Mi 26.4.2020 9:06

Pane Sobotko, děkuji za link na info o publikacích, které se opravdu po (nyní v porovnání s COVID-19 už spíše mini) pandemii SARS rozjely. R^ Jinak ten institut ve Wu-chanu, respektive jeho část s nejvyšší certifikací P4, pomáhali rozjet Číňanům rozjet Francouzi na základě dvoustranné dohody z r. 2004, viz webové stránky ZÚ Francie v Pekingu. Slavnostně byl inaugurován v r. 2016. Dle čínských zdrojů vycházejících mimo ČLR (Boxun) citujících Figaro však francouzští odborníci nemohli (bez udání bližších důvodů) participovat na faktických výzkumech. Ale to je jen tak pro zajímavost, FR byli postupně z institutu "outsourcováni".