Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Doubravský 10.7.2021 21:15

Tendenční jako vždy, a to buď z blbosti nebo za peníze. Vynechává, co se nehodí, zejména žádost agentů o vstup do areálu - nevyužitou po jejich schůzce s šéfem Imexu v Ostravě (našli jiné řešení?). BIS prý nezjistila ani jednoho ruského špióna, zatímco jich byly na ruské ambasádě identifikovány desítky a nedávno vyhoštěny.

M. Kozák 10.7.2021 23:51

Hele Doubravský, špioni se zavírají a ne vyhošťuji,a to proto aby bylo co na výměnu!!! A hlavně se zavírají místní spolupracovníci, protože bez nich je každý špión impotentní! Ale zde ti čučkaři z BIS také potvrdili, že jsou impo!!! Jó a s tou žádosti, he he, jen dokazuje blbství čučkařů BIS! Tomu fakt věříš, že špión bude psát ofi žádost?!? No ty si teda naiva 藍!!!

R. Doubravský 11.7.2021 1:15

Hele Kozák, špion s diplomatickým krytím se vyhošťuje. Čepiga a Miškin přijeli jako Boširov a Petrov, e-mail podepsali jak Tabarov a Popa a povolení ke vstupu bez problému dostali. I na falešné pasy museli dát pravé fotografie, a to je po publicitě akce Salisbury pomohlo identifikovat. Ve Vrběticích taková návštěva musela být rutinní záležitost, tak proč by to Popa s Tabarovem nezkusili. Katedrála tam ale není, tak to nakonec provedli bezpečnějším způsobem. Já tě nepřesvědčuju, ty bys je hájil, i kdyby v tom ostravském hotelu zapomněli bágl s roznětkama.

A. Satrapa 11.7.2021 9:50

Ano, jistě našli snadnější řešení. Byly tam díry v plotě, kterými tam chodili místní na houby. Jeden houbař tam zahodil vajgla do suché trávy. Chytla tráva, od ní barák a pak to bouchlo.

R. Doubravský 11.7.2021 10:48

Jo, dvakrát.

M. Kozák 12.7.2021 16:31

Che, che Doubravský, invence chabá, jen se umíš po někom opičit! Takže žádného špióna nechytli, ale vyhostili nepohodlné diplomaty. A co nějací jejich čeští spolupracovníci, také nic, hehe! Holt fakt čučkaři, zejména mentálně opoždění, když ty své storky spřádají s několikaletým zpožděním! A nějak nestačili dopracovat závěr! A to, jak se ti dva vlastně dostali z Ova do těch Vrbětic, s kým se tam bavili a jak dlouho tam byli?!? Ti čučkaři si asi myslí, že ten čuk a gek to udělali asi neviditelným droném! No dost pohádek, ale jen blb, co si neuvědomuje dosah svých činů, zveřejní obsah vyšetřování, které nemá ukončeno! Vždyť ti blbové nejsou z toho schopni ani požádat Interpol o vydání mezinárodního zatykače!!! Pche!

V. Novák 12.7.2021 15:17

Autor píše o agentech, troubo.