Diskuse k článku

Proč se BIS za 30 let nepodařilo odhalit ani jednoho ruského agenta?

Zpravodajské služby všech zemí na světě si vybírají ty nejinteligentnější lidi. Zdá se, že Česko je výjimkou. Do zpravodajských služeb může v tuzemsku vstoupit jen pošetilec.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Danda 1.8.2021 18:38

Autor zveřejnil názor podložený těmi samými fakty, které jsme si všichni mohli přečíst, nebo nalézt. Ti co prohlašují, že lže nebo dokonce ten umělec co požaduje, aby svůj názor uplatnil na Policii co oznámení trestného činu, se opírají o co? Na stole leží otázka pro všechny kritiky - a vy jste na základě čeho přesvědčeni, že to co píše autor není pravda? Vaše pocity slepé důvěry v něco co ani jeden neznáte jste předvedli, ale nezvratitelná fakta jsou kde? Když i sama Policie tápe, nebo je do tápání tlačena. Politici ne - těm muselo být jasno od začátku.

J. Farda 12.7.2021 20:01

Pane Makrlíku, zjevně nezklamete chlebodárkyni své manželky či co to bylo - pí, Makrlíkovou - trapnou hlasatelku Bobovize, ale hlavně se dopouštíte trestného činu tím, že pokud máte důkazy o tom, že majitelé IMEXU nechali vyhodit ten sklad s vědomím, že uvnitř jsou jejich dva zaměstnanci, dopustili se kromě jiného, vraždy! Buď to ohlašte a orgánům činným v trestním řízením předložte důkazy, nebo držte svou špinavou konspirační .... Rv!

Z. Danda 1.8.2021 18:39

Od kdy je úvaha nad možným scénářem trestným činem? Nezaspal jste dobu?

M. Vápeník 12.7.2021 12:18

Makrlíku, Makrlíku, vy nezklamete. Možná dostanete Putinovu cenu. Jsou to bláboly hodné Zemana, ruského užitečného ... a jeho suity. Nemá cenu to příliš rozebírat do detailu, ale šlo by se na tom poměrně vyřádit.

V. Dorotík 12.7.2021 4:13

R^R^R^

Je smutné, když občan má pocit, že BIS jeho země je jejím rizikem a ohrožením.

Je zjevné, že nepracuje pro vlastní zemi, ale pro zahraniční zájmy proti vlastní zemi.

:-)

V. Malá 11.7.2021 6:08

Kecáš RvRvRv

V. Novák 12.7.2021 15:16

V čem?

R. Doubravský 10.7.2021 21:15

Tendenční jako vždy, a to buď z blbosti nebo za peníze. Vynechává, co se nehodí, zejména žádost agentů o vstup do areálu - nevyužitou po jejich schůzce s šéfem Imexu v Ostravě (našli jiné řešení?). BIS prý nezjistila ani jednoho ruského špióna, zatímco jich byly na ruské ambasádě identifikovány desítky a nedávno vyhoštěny.

M. Kozák 10.7.2021 23:51

Hele Doubravský, špioni se zavírají a ne vyhošťuji,a to proto aby bylo co na výměnu!!! A hlavně se zavírají místní spolupracovníci, protože bez nich je každý špión impotentní! Ale zde ti čučkaři z BIS také potvrdili, že jsou impo!!! Jó a s tou žádosti, he he, jen dokazuje blbství čučkařů BIS! Tomu fakt věříš, že špión bude psát ofi žádost?!? No ty si teda naiva 藍!!!

R. Doubravský 11.7.2021 1:15

Hele Kozák, špion s diplomatickým krytím se vyhošťuje. Čepiga a Miškin přijeli jako Boširov a Petrov, e-mail podepsali jak Tabarov a Popa a povolení ke vstupu bez problému dostali. I na falešné pasy museli dát pravé fotografie, a to je po publicitě akce Salisbury pomohlo identifikovat. Ve Vrběticích taková návštěva musela být rutinní záležitost, tak proč by to Popa s Tabarovem nezkusili. Katedrála tam ale není, tak to nakonec provedli bezpečnějším způsobem. Já tě nepřesvědčuju, ty bys je hájil, i kdyby v tom ostravském hotelu zapomněli bágl s roznětkama.

A. Satrapa 11.7.2021 9:50

Ano, jistě našli snadnější řešení. Byly tam díry v plotě, kterými tam chodili místní na houby. Jeden houbař tam zahodil vajgla do suché trávy. Chytla tráva, od ní barák a pak to bouchlo.

R. Doubravský 11.7.2021 10:48

Jo, dvakrát.

M. Kozák 12.7.2021 16:31

Che, che Doubravský, invence chabá, jen se umíš po někom opičit! Takže žádného špióna nechytli, ale vyhostili nepohodlné diplomaty. A co nějací jejich čeští spolupracovníci, také nic, hehe! Holt fakt čučkaři, zejména mentálně opoždění, když ty své storky spřádají s několikaletým zpožděním! A nějak nestačili dopracovat závěr! A to, jak se ti dva vlastně dostali z Ova do těch Vrbětic, s kým se tam bavili a jak dlouho tam byli?!? Ti čučkaři si asi myslí, že ten čuk a gek to udělali asi neviditelným droném! No dost pohádek, ale jen blb, co si neuvědomuje dosah svých činů, zveřejní obsah vyšetřování, které nemá ukončeno! Vždyť ti blbové nejsou z toho schopni ani požádat Interpol o vydání mezinárodního zatykače!!! Pche!

V. Novák 12.7.2021 15:17

Autor píše o agentech, troubo.

V. Bok 10.7.2021 18:14

No, Babis ani Hamajda tomu blábolu nevěří také. Jak postupně plyne cas, tak tomuneveri snad uz nikdo. Žádne dukazy se jaksi nenasl,, casove souvislosti jsou nemožné, pred druhym vybuchem tam horela strecha, fotodokumentace žádná.. ano, jsou to čučkari. Ale poskodili nas stat a tim se dopustil i vlastizrady. Howg.

A. Satrapa 10.7.2021 16:02

Věřte tomu, co se k věření předkládá a nepochybujte o tom. Jinak se do království nebeského nepodíváte. Tak to říká dva tisíce let svatá církev římskokatolická. Pan Babiš a pan ministr vnitra to taky tak vidí. A kdo tomu nevěří, do pekla se dostane. Toho tam poššle paní Pekarová.

M. Frank 9.7.2021 19:51

Pane Marklíku, jste chudák. Psát takové pitomosti, to je tragické.

M. Frank 9.7.2021 19:50

Pane Marklíku, jste chudák. Psát takové pitomosti, to je tragické.

M. Frank 9.7.2021 19:50

Pane Marklíku, jste chudák. Psát takové pitomosti, to je tragické.

J. Vágner 10.7.2021 7:56

Pane Franku, hospodský výkřik, zůstane hospodským výkřikem i když jej napíšete třikrát.;-D

A. Jaroš 10.7.2021 12:06

Pane Franku, před psaním jste asi nemírně požil a nebyla to jen frankovka . Jaké pitomosti psal pan Makrlík, vždyť to jsou všechno fakta, ale o tom se nepíše, musíme všichni jen věřit naším čučkařum a "věří" jim vláda, poslanci senátoři...

M. Kozák 10.7.2021 16:35

On ten frank si vaří vlastní samohonku tzv francovku a z té se mu uvařil i mozeček 