Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kouk 1.5.2020 22:06

Jak nekdo muze obhajovat minule vlady, jtere se jen a jen vymlouvali na komunisty. Nyni z tribun na to, ze v lidech preziva mysleni z totality. Vzdyt ti, ci jsou podle nich totalitni seniori tak jim bylo neco malo pres 30 a naprosta vetsina mela socialismus u pr...e. meli starosti, jak sehnat byt pro svou rodinu a oni ho bez potizi a bez dozivotnich hypotek ziskali. Bezurocne pujcky. Naborove prispevky.. to je, co si pamatuji a chteli v roce 1989 mnohem vic. Moznost cestovat a bez celozivotnich uspor a tridenniho cekani ve fronte si koupit embecko. Ti de facto budovali novy kapitalismus a nechali se okrast.. privatizace, vyprodej podniku a vysledek dluhy.. ludi nejsou blbci a maji stale jeste volebni pravo a nalepku luzy.. Babis, at je jakykoliv si vede v premierovani nejlepe. To neznamena, ze by nemel byt vysetrovan, pripadne odsouzen. Jenze spravedlivym, nikoli politickym procesem.. pokud nebude zavreny, tak ho mozna i zvolim. Nechci slyset dalsich 30 let vymluvy, ze za ekonomickou

J. Kouk 1.5.2020 22:10

Situaci muze Babis, jak to delaly predchozi.. Babis tuhle krizi zvladnul a zda zvladne i obnovu, uvidime.. Kalousek podelal mnohem mensi krizi.. naklady zname..

Z. Meisner 3.5.2020 8:45

při trošce zjednodušení to Babiš "zvládnul" tím, že lidé seděli doma na zadku, šili a šili a šili a v televizi sledovali zmateného Bureše jak pobíhá s fonendoskopem. I tak móóžno molodci.

Z. Meisner 3.5.2020 8:58

šili a šili, ani do špitálů nechodili, buď že se báli, nebo proto že špitály nebraly prázdná lůžka měly blokovány pro korona. Nedemokratická Čína jen ve Wuchanu zvládla nemocnice pro 1000 + 1600 lidí každou během 10 dní. Demokratický NY šest armádních nemocnic, největší pro 1000 lidí za 4 dny. Podobných po světě mraky. Kde má předlistopadová mlátička Metnar, dnes, ministr naše slavné chemiky a polní nemocnice?

P. Pavel 2.5.2020 0:26

Jak někdo může žvanit z cesty jako kouk.