Diskuse k článku

Pro naši zemi je štěstí, že ji neřídí padlí politici

Zodpovědný člověk by se v současné situaci měl chovat pokorně, protože dnes nikdo nedokáže odhadnout, natož přesně vyčíslit míru a hloubku dopadů krize.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Pavel 2.5.2020 0:26

Tak, tak ukradli agrofert, lovochemii a napakovali se na ovarově tunelářské privatizaci Unipetrolu... vlastně ne, to udělal agent bureš.

P. Aron 3.5.2020 15:25

R^R^R^

V. Hlisnikovská 1.5.2020 7:45

To jsou paradoxy. V bývalých samizdatových novinách šéfredaktor píše ódy na stbáka. Zakladatelé listu, kteří patřili ke špičkám novinářů, musí v hrobech rotovat.

J. Paleček 1.5.2020 9:22

Připomeňte, které zakladatele máte na mysli.

V. Hlisnikovská 1.5.2020 9:39

Zakladatel Adolf Stránský, lehce dohledatelné na Wikipedii. Chtěla jsem napsat přispěvatele jako byli bratři Čapkové, Eduard Bass, Karel Poláček, Rudolf Těsnohlídek, Fráňa Šrámek atd.

J. Schneider 1.5.2020 12:08

Tak to máte pěkně po bolševicku popletené. Tito pánové nikdy nepsali o někom tak, jak ho někdo jiný onálepkoval, ale podle toho, co dotyčný dělal. To je rozdíl svobodného od normalizovaně-kádrovacího tisku. V této zemi je paradoxně třeba velké odvahy k tomu, napsat něco vyargumentovaně pozitivního o premiérovi, a podepsat se pod to ověřitelně správným jménem, protože se takovýto člověk vystavuje různému povyku, skřekům až urážkám od různých bolševických pohrobků, kádrováků a politruků, jak jste nám ráčila předvést.

V. Hlisnikovská 1.5.2020 15:19

No tak, začít psát o Andreji Babišovi podle toho co dělal nemá odvahu napsat ani Babišův novinář. Vždyť i sám Babiš se tváří, jako by předlistopad a začátek 90 let neexistoval. A přitom by to bylo určitě zajímavé čtení.

V. Hlisnikovská 1.5.2020 15:49

A že zrovna Vy píšete o svobodném tisku. To, jak dnes vypadají Lidovky je i Vaše zásluha. Myslím si, že hodně Vašich přátel z předlistopadové éry s Vámi dnes určitě nesouhlasí, pokud ještě zůstali přáteli. A to, že bývalé samizdatové noviny pějí ódy na stbáka je jen ukázka toho, kam jste tento tisk dovedli.

J. Šilhan 3.5.2020 22:33

V Česku je dnes projevem odvahy napsat oslavnou báseň na svého chlebodárce, který mocmoc chce slyšet o tom, jak je úžasný. Tohle díky pravidelné četbě elitního českého novinářského registrovaného páru Léko-Scheider chápu. Jen váhám, jestli je tato odvaha 2.0 ryze konzervativní nebo elitářsky pokrokářská. Nevíte, co si o tom myslím analitik Campbell?

J. Paleček 1.5.2020 18:19

Paní Hlisníková, pro vaší informaci Českou pozici založil v roce 2010 právě pan Léko. Dokonce to nebyl ani Komenský.

V. Sobotka 1.5.2020 17:43

Od té doby, co ještě za života zarotoval V. Havel, rotuje kdekdo i pozpátku. Hlavně bývalí StB a KSČ, zaujímající všechny důležití a hlavně výnosné posty. Čalfa, Tělička, Dlouhý, Dvořák (ČT), Dyba, Kočárník, Tošovský, Hušák, Stráský, Pithard, Rychetský, Singer, .....

V. Hlisnikovská 1.5.2020 17:56

Zapomněl jste ještě dvě jména. Zeman a Babiš.

P. Dostál 30.4.2020 23:38

Proboha, co to bylo? Já bych souhlasil s tím, že opozice předvádí nesmyslné tanečky okolo nouzového stavu, který je bohužel zapotřebí- nic jiného k omezení běžného provozu zdá se nezbývá. Dřívější návrhy ODS ovšem smysl dávaly a problém byl zjevně v tom, že je předkládal profesor Fiala klidnou souvislou řečí a ne premiér způsobem, kdy žádné dvě po sobě jdoucí věty spolu nesouvisí, i když náhodou obě samy o sobě dávají smysl. Nicméně i kdyby opozice byla naprosto mimo, žádný novinář nesmí napsat takový článek, takovou míru řiťolezectví jsem dvacet let neviděl. A už neuvidím, Lidové noviny s Lékem půjdou za Dnes s Pleslem, protože zjevně skončily v téže žumpě. Jako dlouholetého předplatitelů mě to mrzí, ale jde o jedinou formu protestu, kterou mám k dispozici. Aspoň ušetřím.

P. Čech 1.5.2020 8:35

Návrhy ODS nedávaly smysl nikdy. To říkám jako její bývalý volič. ODS mne velice a zásadně zklamala, protože, když už nic jiného, dovolila Klausovi rozbít československou vlast a podepsat Lisabonskou smlouvu. Ukázala lidem, že spolu s ČSSD, KDUČSL, KSČM, TOP 09, VV, SZ a dalšími politickými stranami naprosto není schopna řídit stát. Tato strana nejen že není občanskou (vystupuje neustále proti většinové občanské vůli), ale není ani pravicovou (dovoluje a podporuje systém všelijakých t.zv. sociálních opatření, jakými jsou zejména všelijaké sociální dávky, přídavky, příspěvky, dotace a pobídky, naprosto socanské to instituty).Lidé by už konečně měli prohlédnout a přestat politické strany volit. Zejména proto, že tyto od roku 1993 naprosto nejsou schopny stát řídit. Pozornost je třeba napřít směrem k občanským hnutím s výjimkou STAN. Máme zde dnes již tři, které stojí za to, aby byly voleny.

J. Paleček 1.5.2020 9:25

Takhle u mne skončili britské listy.

No šlo to nejspíš napsat kulantněji.

M. Řeřicha 30.4.2020 22:41

Chvíli jsem přemýšlel, jestli je článek trolling nebo reklama, a ono je to vlastně obojí.

P. Čech 1.5.2020 8:44

Tak nějak podobně by měly vypadat všechny novinové články.Tento totiž popisuje situaci pravdivě, nezaujatě a s jistým nadhledem. Je jasné, že se nelíbí zarytým ovčanům politických stran, zejména těch, které ústy jejich politiků jen neustále trapně žvaní jak by to uměli dělat lépe. To se jim to žvaní, když nemusí nic dokazovat. Kecat umí totiž každý, pouze z úst profesora politologie a mnoha dalších poslanců - zástupců politických stran v poslanecké sněmovně to vyznívá nadmíru trapně. Už aby byly nové volby!

V. Sobotka 1.5.2020 17:48

M. Řeřicha. Pravil Troll.

A. Duda 30.4.2020 19:07

Autor tohoto spisku se hluboce plete. Ale Bureš to určitě ocení.

V. Sobotka 1.5.2020 17:17

A. Dušek. Neplivat a argumentovat, jinak držet hubu!