Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 6
  • Poslední: 26.2.2017 10:22
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
EUroreich se rozpadne a ještě dřív €zona

Zadlužené země přepočítají dluhy na "novou" měnu a postupně udělají velkou devalvaci. Toho se bojí hlavně Německo, protože by přišlo o své vklady.

Lze jen odhadovat, zda v nejbližších letech připíšou 1 nebo více nul. Ono to nejde pořád do nekonečna pouze tisknout € a kupovat dluhopisy předlužených zemí a jiný junk jak to dělá ECB.

Argumentyu v clanku jsou nesmyslne

Menova odluka neni nic nemozneho a deje se vcelku bezne. Jen v Evrope se to stalo za poslednich 30 let mozna dvacetkrat. Euro se rozpadne zcela urcite. je jen otazkou kdy. Ona to ani neni normalni mena, je to jen nastroj ekonomicke nadvlady Nemecka.

Jak to dopadne?

Ono nejenže v dohledné době zanikne Euro, ona do deseti let zanikne celá Evropská unie. Po schválení Lisabonské smlouvy se totiž jedná o naprosto nefunkční, úřednický a drahý moloch, který občané jednotlivých zemí nepřijali. Proč? Inu proto, že se k Lisabonské smlouvě nesměli jakkoliv vyjádřit. A o tom to celé je. O naprosté absenci demokracie v EU a na druhé straně o bujení socialistické diktatury.. Jak to nakonec dopadá, s tím máme své zkušenosti.

Ach, to zlato

Hrozit, že odchozí země by přišly o část zlata je úsměvné v ČR, která se po "plyšáku" zbavila většiny zlata ve chvíli, kdy bylo nejlevnější.

multikulti a pád Ojra jako děs?

Pro většinu v EU by to bylo osvobození!

EU není stát

Výroky pana Mallocha určitě nezapadly v sousedním Německu. Tam se široce diskutovala možnost jeho odmítnutí Bruselem. Pan Trump ovšem stejně preferuje bilaterární styky, takže by si na nové jméno mohli v Bruselu počkat dlouho.