Diskuse k článku

Policejní reorganizace nemůže být fraškou

Časopis Respekt zveřejnil, že jediným uchazečem na šéfa nové protimafiánské centrály je Michal Mazánek. To už exekutiva pohrdá veřejností a obavami nejvyššího státního zástupce Česka natolik, že se neobtěžuje své kroky podložit věrohodnými fakty?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Další nájemný nechuta?

Jak se zdá, po hvězdě MfD Janku Kroupovi , který "investigativně" pracoval tak, že na pokyny panstva -policie, státních zástupců a politických šíbrů z vynášených policejních materiálů tvořil "kauzy" ,které odneslo plno nevinných lidí , objevil se nám další muž na špinavou mediální práci pan Shabu. A hýkalové, možná typu "padesát centíků", hýkají.

0/0
10.7.2016 11:27
Foto

Zastupitel Mč

Re: Další nájemný nechuta?

Pane Vlku, - závidím Vám jistotu názorů. Pracovat na pokyny státních zástupců musí vyšetřovatelé, vidte? No, a tak si vzpoměňte na (podnět, memento) NSZ , která před 12 lety veřejně varovala cituji: " před vývojem, ke kriminálnímu státu." Zcela marně tehdy ukázala na justiční mafii, - s tou se poté soudila a vyhrála. Co myslíte dalo by se říci, že se mafii podařilo vývoj ukončit? A, že ve vaší logice tomu investigativní hvězda MfD Janek Kroupa, který aktivně napomáhala? Zajeďte si - ve veřejném zájmu - odpočinout do Bohnic

0/0
11.7.2016 15:13