Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Zapletal 24.5.2020 7:08

Kolonie nejsou, demokracie je drahá, kolonizátoři to mají těžké. A Východní Evropa, co jim měla kolonie nehradit, začíná zlobit. Pan Soros je znepokojen.

Takto budovat spolupracující EU není šťastné. Zejména, když se ukazuje, že naše, dříve vzory, nedovedou hospodařit. Je na čase, abychom jim připoměli to co nám říkali po devadesátém: " Nedáme Vám rybu, ale udici! Musíte se naučit chytat!".

Ostatně se na tuto radu zapomnělo i v krizi migrační...Angelo, Angelo, je to na soud. Za zradu EU!;-O

J. Šilhan 23.5.2020 1:33

Siiiiim, pane Léko, a kdo konkrétně nad tímto návrhem "nadšeně jásá"? Mohl byste jmenovat ty nadšené jásače?

K. Nový 22.5.2020 22:38

Tohle používají šmejdi. Půjčí Vám a nejste schopni splatit celý úvěr. A tak platíte, a platíte, a platíte, a platíte, a platíte, a platíte, a platíte, a platíte, a platíte, a platíte, a platíte, a platíte, a platíte, a platíte, a platíte, a platíte, a platíte, a platíte, a platíte, a platíte, a platíte, a platíte, a platíte, a platíte, a platíte, a platíte, a platíte, a platíte.....

Skvělé pro šmejdy, špatné pro dlužníka.

M. Vápeník 22.5.2020 8:44

Absolutně nesouhlasím s těmito nesmyslnými zakrouceninami rentiérů, kteří si chtějí své rentiérství pojistit navěky. Politikové nemají mandát prodat budoucnost EU a naší za zítřejší skývu chleba. Je to zvrácenost, nic víc. Žádné dluhy. Pěkně pracujme a dluhů se zbavujme. Nic víc.