Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Grepl 1.1.2021 9:56

Panu Davidovi chybí léta elementární kritičnost vůči vůči panu Faitovi a odnáší to nově jmenovaná ředitelka NG. Myslí pan David ještě vážně motto na svém facebooku nebo je to všechno výraz jeho pózerství bez odpovědnosti? "Nevím co jsem; nevím co znamenám; nevím proč a pro koho dělám; neznám smysl ani důvod původu mých, mnohdy recyklovaných prací. Podezřele méně a méně je pro mne podstatné, kdo a jak porozumí smyslu mých prací, a to včetně mne samého; jsem svým vlastním cizincem. Po patnácti letech intenzivní, profesionální práce v oblasti umění, někde uprostřed Evropy, jsem ztratil jakoukoliv koherentní identitu. Pomalu a nejistě dospívám k závěru, že to pro mě není negativní, i když nevím co s tím."

V. Peroutka 31.12.2020 15:23

David zase plive jedovaté sliny.. Nevšiml jsem si,že by na nafukující páňáky na gumových lodích chodily davy mlaďochů. NG má momentálně skvělou výstavu Medka a Rembrandta a to rozhodně nesvědčí o nějakém úpadku.

H. Dostálová 31.12.2020 23:35

Jen kritizuje minulost a sám má rétoriku padesátých let. Ach jo.

Z. Zavadil 2.1.2021 11:15

Úpadek NG přišel nástupem Knížáka, Fajtem se ještě prohloubil - a dodnes se nezastavil.

Radovat se z některých realizovaných výstav je směšné, protože, kdyby ani ty nebyly, tak pak už je NG úplně k ničemu - tedy kromě ochraňování starých skvostů.

:-(:-(