Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Kašparová 10.1.2021 15:01

Ale snížit počet seniorů je přeci záslužné, vždyť víme, že "Dědeček a babička ujídají chlebíčka". Naši mladí spoluobčané to pouze vzali za své. Ostatně porovnejte vztah mladého člověka k mobilu a k staříkům, a je to jasné.

D. Šumová 10.1.2021 6:48

Velmi souhlasím. A je to hrozné, že to připouštějí nejen politici, ale mlčí k tomu i média, která se na většině fake news pilně podepisují!!! Je jen jediná spravedlnost - vy, kdo toto trpíte mlčky, vy všichni budete jednou staří a jak dnes zacházíte se svými rodiči a prarodiči, daleko hůř budou jednou s Vámi zacházet Vaše děti. To je zákonitost.

J. Slavíček 9.1.2021 11:17

Plný souhlas, veškerá opatření jsou přijímána optikou mladé generace, která až na výjimky tuto pandemii přežije, ale která se neohlíží na to, jak dopadnou jejich rodiče a prarodiče. A to se týká i autorů opatření. Klasickým příkladem je např. prioritní očkování jen věkové skupiny nad 80 let, když počty zemřelých prudce rostou už počínaje početně mnohem více zastoupenou skupinou seniorů nad 65 let . Proč se vláda neodhodlá k podstatně tvrdší omezujícím opatřením? (viz Německo, srovnatelně velké, ale přitom méně promořené Portugalsko)-to se tak obává demonstrací mladých, kteří se chtějí bavit?