Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 25
  • Poslední: 21.8.2016 23:19
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Rozumím tomu, že Vás JaJa naštval, pane

Schneidere, ale ten mládenec je natolik obskurní postavou, že zabývat se jím představuje z Vaší strany plýtvání intelektem. A Evropské hodnoty? Když se na jejich stránkách zahledíte na ty tupoučké obličejíčky s upřímnýma očkama, nepřipomínají Vám zanícené svazáky z 80. let? Mně teda jo a velmi se bavím! Všechno už to bylo, jak se praví v moudré knize, ale to oni ještě netuší. Teď většina z nich myslí především na významný (z jejich pohledu) odstavec v profesním životopisu, ale za pár let, až si přečtou, pod jaké ptákoviny se kdy podepsali, hanba je bude fackovat. Vymykají se snad jen JaJa (pokud by se nedejbože doba obrátila, on by jistojistě zastával funkci hlavního ideologa na nějakém tom ministerstvu informací) a Petr Kolář - o něm by člověk docela předpokládal, že je řádově chytřejší. A není. Tahle parta se znemožní sama.

Já myslím,

že uvažování v těchto kategoriích je nesmyslné, hodnotově nekonečné. Vždy se dá někdo ovlivnit jakousi propagandou nebo naopak, kohokoliv napadnout, že byl nějakou propagandou ovlivněn. V totalitě jsme v těchto kategoriích žili nepřetržitě. Buď to bylo dílem oficielní propagandy nebo naopak šeptandy mezi lidmi. Tak jsme se museli naučit číst mezi řádky a hledat relevantní informace. Je to totiž jediný způsob, jak svobodněji myslet a nenechat se vláčet různými samozvanými vykladači "pravdy". Bohužel, je dost těch, kteří toho nejsou schopni, jejich chyba.

Think Tank gauneři

Skupina think tank není nic jiného než skupina gaunerů, zkorumpovaných blbečků pod vedením teplouše z pornografických filmů. Tito gauneři jsou zřejmě financováni kmotry kolem Kalouska a Schwarzenberga.

Evropské hodnoty

Jak se někde objeví buzna Janda, tak se mi hned vybaví evropské hodnot a krvežíznivý Sovětský svaz.......... :-)

Re: Evropské hodnoty

pouze nevím o žádných smysluplných hodnotách v podání buzny jandy a ani o krvežiznivém Sovětském svazu

V. Brabenec

tvrdí o Schneiderovi, že je lepší číst jeho články než ho osobně potkat, protože vám nasype tolik hovadin do hlavy, které někde zjistil nebo sám vyfabrikoval, že vám z toho bude šoufl. Za sebe si myslím, že v poslední době platí v tomto ohledu rovnice mezi jeho články i mluveným slovem ;-)

Re: V. Brabenec

Jo, to si umím představit... :-)

Re: V. Brabenec

Ubohý desinformátore/rko, Brabenec mi toto napsal do velmi přátelské recenze mé knížky vtipů, ale - jak psal Amos Oz - fanatici nemají smysl pro humor, takže jste se odkopal/a.

Re: V. Brabenec

Ano, výrok byl součástí recenze vaší knížky, ale rozhodně to nebyl vtip. Leda ve vaší pomatené hlavě.

krása

Článek využívá sice už trochu obehrané, ale stále ještě docela komické demagogické postupy, takže pobaví. Hlubší myšlenky v něm ovšem nehledejme, musí nám stačit autorovo zmatené pitvoření. Kladem je, že umožní omezenějším, kremlofilním čtenářům hýkat blahem, což komický účinek dále zvyšuje. Za sobotní pobavení tedy palec nahoru.

Re: krása

článek je o tom , aby v kontextu modifikoval pořekadlo: chytrému poraď, a hlupáka zkopej......no a ty jsi nic nepochopil! :-)

Re: krása

Vida, to je přesně to hýkání kremlofila, které mě vždycky pobaví - jak se nadšeně pokládáš za chytrého, že jsi pochopil text určený pro méně bystré, ostatně prokremelská propaganda je u nás cílena na českou kognitivní spodinu a nemá ambice oslovit byť i jen průměr. Ale zase musím uznat, že někdy nechtěně dosahuje až dadaistických kvalit. No, poplácej se po rameni, pogratuluj si ke své chytrosti (nikdo jiný to s vážnou tváří neudělá) a užívej si soboty :-)

Re: krása

Jaké kouzlo nechtěného čiší z tvé hysterické reakce, kterou zakrýváš nejen svou sociální nezralost, ale používáním tobě neznámých cizích slov, jejichž význam ti uniká, a snažíš se působit inteligentně, přestože si nedokázal pochopit ani text, který je údajně určen pro méně bystrou

českou " kognitivní " spodinu a nemá ambice oslovit byť i jen průměr....... :-) P.S. v podstatě sis přiznal, že nemáš ani na tuto údajnou spodinu, jak intelektuálně, tak sociálně!

Re: krása

Vážně? Co na tom pojmu nechápeš? Napovím, jedná se o opak kognitivní elity.

Re: krása

Vážně nechápeš ani psaný text!? A můžu tě ubezpečit, že v žádném případě nejsi kongitivní elita, spíš patříš mezi j elita.

Re: krása

Hm, komunikace s touhle sortou lidí není snadná, ale ty jsi opravdu expert :-) Ale zatím mě bavíš. Co tam máš dál?

Re: krása

Pane Bureši, Váš slovník už na samém začátku jakoukoliv smysluplnou diskuzi s Vámi předem vylučuje. Tak si i nadále načechrávejte peříčka.

Re: krása

Pane Křivane, prosím, vysvětlete Burešovi pojem "smysluplná diskuze" . evidentně nestačí listovat ve slovníku cizích slov.....:-)

Re: krása

Tak nelistuj :-)

Re: krása

to měla být vtipná a inteligentní poznámka? Není to poz, které vyplodíš, udělat krátkou poznámku IPnat a proto doporučuji u všech textů zkratku IP

Re: krása

Smysluplná diskuse o nesmyslném článku? To se vylučuje samo. O peříčka nemějte strach :-)

.

Re: krása

Pane Bureši, obecně platí, že mezi kvalitou článku a kvalitou příspěvků není přímá úměra. Sám jste toho nejlepším důkazem. Můžete si vybrat koho jsem tím pochválil.

Thinktank made in USA

Podivejte se kdo stoji financne za touto instituci evropskych hodnot a musi byt kazdemu jasne kdo za ni stoji a ci zajmy haji. Jake to zajmy jsou, je lehce najit. Jednim takovym, i kdyz je to jen kapicka toho o co zde kraci najdete zde. http://pravdaovode.cz

Thinktank

s názvem "evropské hodnoty" má velké štěstí, že má ve svém čele buznui Jandu, jinak by snad ani nebyl seriozní......

Dobrý článek

Ruští agenti jsou tady úspěšní už od dob Karla Havlíčka