Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 1
  • Poslední: 17.6. 2019 21:32
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Kriteria úspěšnosti politika

S autorem lze v mnohém úspěšně polemizovat, ale v jednom má naprostou pravdu: Jediným objektivně pravdivým kriteriem úspěšnosti politika , je úspěch ve volbách. A když ještě k tomu je proti němu vedena usilovná mediální kampaň, je jeho úspěšnost podložena pro lidi příznivými výstupy vlády, ale hlavně naprosotu neschopností opozice.. To Babišovi upřít nelze. Netěší mne to, ale nic s tím ani já, ani nikdo jiný v současnosti nic neudělá.

K tomu: Připitomnělé pindy řečníků na demonstracích , jaké pronesla na Václaváku například paní Geislerová, že lidé mimo Prahu volí Babiše, protože jsou nevzdělaní a nemají správné informace, popřípadě hlasy z řad samozvaných kulturních a akademických elit, že se má změnit pravidla voleb, aby volili jen ti se správnými názory, jsou přesně to, co přináší Babišovi mimopražské hlasy, .

Praha není pupkem světa a ani už dávno ani pupkem České republiky. Častěji to, co pochází z Prahy budí u mimopražských odpor v míře, že na truc jsou schopni ne-pra