Diskuse k článku

MAKRLÍK: Ať demonstranti proti Babišovi počkají do příštích voleb

Jak je možné, že Andrej Babiš získal v demokratických volbách takovou podporu?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Pučelíková 26.11.2018 9:36

Aťemonstranti proti Babišovi počkají do příštích voleb

Vynikající článek . Postihl jste to dokonale . Děkuji Ván , pane Makrlíku. M. Pučelíková

M. Kolář 24.11.2018 18:00

poskok

Co si to tento autor - Babišův poskok dovoluje ? Státní orgány nám mají bránit ve svobodném vyjadřování názorů na politiky ? Myslí si, že budeme přihlížet, jak nám tady estébácká mafie s Babišem v čele obsazuje celý stát ?

P. Čech 25.11.2018 18:31

Re: poskok

Jste směšný, pane Koláři. Pouze člověk bez argumentů se uchyluje k nadávkám lidem jiného než jeho názoru. Lidé, jako autor, nevyjadřují své názory vyřváváním stupidních hesel po pražských náměstích, neurážejí většinově zvolené politiky, ani politiky, jejichž hnutí s dvojnásobným předstihem nad ostatními vyhrálo volby. Politiky, kteří úspěšně řídí neméně úspěšnou vládu a nehodlají podléhat tlaku ze zahraničí ve věci nezákonných migrantů či dostavby Temelína. Autor prostě jen vyjádřil svůj názor a to inteligentním způsobem. Napsal článek a vše podrobně, pomocí skutečných argumentů shrnul. ".....si, že budeme přihlížet, jak ....." kdo je to ten "my", kdo by měl přihlížet? Vy? Já? Pár uřvaných Pražáků? Většina občanů? Pár tisíc ovčanů? Novináři? Trapní opoziční politici (ne všichni)? Na tyto otázky odpovězte a až potom kárejte někoho, že si dovolil napsat pravdivý článek, odporující pouze Vašemu názoru a názoru naprosté menšiny našich občanů.

M. Kolář 26.11.2018 11:54

Re: poskok

Vy jste jeden z těch směšných a trapných agitátorů za nástup mafie do čela naší republiky ? Ano, jste to vy, už vás znám ...

Řadíte se k největším hlupákům v našich dějinách, k těm, kteří ze strachu a bezcharakternosti navolili k moci ty největší gaunery se všemi zoufalými následky pro celé generace. Jste tak na úrovni blbů, kteří volili r. 46 KSČ ... S takovými jako jste vy se pokoušet o jakýkoliv slušný stát a společnost je asi zbytečné .. Totéž platí o panu autorovi daného aktivistického článku ..

P. Čech 26.11.2018 18:24

Re: poskok

Přesně tak, jak jsem napsal výše. Žádný argument, pouze nadávky. Přesně tak se chová člověk s nejméně druhým stupněm psychiatrické demence.. A to vše jen proto, že mám asi zcela jiný názor na věci obecné než Vy. Kvůli tomu vám ovšem nenadávám. Snažím se pokládat argumenty a něbo se k nějakým argumentům přihlašuji. K nadávkám se uchylují pouze lidé bez argumentů, bez vlastního názoru na věci obecné. Lidé s názory, které přejímají od druhých či dokonce od všelijakých spolků typu politických stran. To ovšem svědčí o jisté duševní nedostatečnosti.