Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 1
  • Poslední: 13.5. 2019 18:01
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Za pár let...

Mají evropané morální povinnost přijímat imigranty do svých domů a bytů?

Nestydíte se s těmi chudáky nepodělit o to, co máte? Nestydíte si užívat sví domácí teplo, vodu, přežírat se, když jiní nemají ani desetinu toho, co vy?

A věřím, že takového vymývání hlav bude postupně přibývat. A nikoho nebude zajímat to, že váš majetek, vaše životní úroveň je podložena desítkami a stovkami let práce vašich předků. Že není možné aby ten, jehož předci a oni sami téměř nic nedělají najednou dostali to, co vy. Nebude se zdůrazňovat, že afričanů je dvojnásobek evropanů a to se vůbec nebavíme o asiatech. Nikdo nebude rozebírat, že přímořské státy, které maly ze své polohy stovky a tisíce let výhody nikdy nenapadlo ani náhodou, aby se o zisky z těchto výhod "morálně" dělily s vnitrozemskými státy. Ovšem potřeba se "dělit" přišla až s negativem jejich polohy, tákajícím se migrantů.

Lidi nenechte se dojmout k slzám. Vy jste ty africké a asijské ženy neoplodnili a povinnost musí mít vždy ten, kdo dítě sp