Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 27
  • Poslední: 22.9.2015 12:08
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
normální vlády snadno

IIegání  imigrant znamená nezákonný  imigrant  a každá vláda  musí  nezákonné  chování  potlačovat  i za cenu násilí. Ani živé štíty z žen  a dětí, které před sebou vetřelci tlačí  nesměj nic změnit. Tak to dělaj všechny  normální vlády  na  světě.

Jen EU se zbláznila.

PS: Po opuštění bezpečného Turecka už to totiž nejsou

žádní váleční uprchlíci.

Evropa podporuje Islamsky stat

Prijetim statisicu muzu ze Syrie, Iraku a Afghanistanu Evropa oslabuje moznostibojeproti IS - jednotky bojujici proti IS maji katastrofalni nedostatek muzu.

V Českuj se buduje centrála Galilea,

před nedávnem proběhla výzva, aby lidé našli další využití tohoto systému.

Již v 80-tých letech se v našem tisku uvádělo, že špionážní družice USA zjistí dokonce i to, co čte Moskvan na lavičce v parku, předpokládám, že za cca 30 let rozlišování pokročilo.

1/ Družice systému Galileo by měly monitorovat pohyb lodí ve Středozemním moři a identifikovat osoby na jejich palubě.

V případě převozu uprchlíků by měly osoby převzít na svou palubu a loď identifikovat a potopit.

2/ Interpol by měl tlačit na  všechny země, aby zpřístupnily databáze svých držitelů osobních dokladů, aby se osoby podařilo ztotožnit - kdyby se bránily, měly by nastoupit kriminalistické metody - DNA, analýzy výživy + vody, kterou dotyčný v posledních letech pil, v TV na ZOOMu je o tom celý seriál, je jedno, jestli se jedná o staré kosti, nebo živé lidi.

3/ Všichni si musíme uvědomit nerovnost, která při cestování panuje - kdo cestuje do USA, musí mít osobní doklady podle požadavků USA, prochází imigrační kontrolou, a te

Zase ty skupiny?

Společnost se dělí na dvě skupiny? Nikoliv. Každý myslící občan má na věc svůj názor, pouze nemyslící ovčané přejímají a podporují názory politiků, politických stran, jakož i různých orgánů EU. Jde zde jen o jednu věc. Rozdělit imigraci na zákonnou a nezákonnou. Zákonná imigrace probíhá tak, že člověk, který hodlá emigrovat ze své země jinam, požádá zastupitelský úřad dotyčné země u sebe doma (ve většině případů tam je) o vízum, ev. o možnost legálního přistěhování. Pokud mu je toto uděleno, nikdo, ani naprostá většina zemí z kterých imigranti pocházejí mu v přestěhování nebrání. Na druhé straně nelegální imigraci je nutno obecně nejen odsoudit, ale udělat vše pro to, aby k ní nedocházelo. Politika evropských politiků (Merkelová, Holland) je sebezničující a nejen sebezničující, ale zničující celou Evropu. Řešení je jediné, demokratické. Uspořádat ihned ve všech evropských zemích referenda k dané otázce a následně ctít vůli většiny občanů evropských zemí.  Současný postup totiž nahrává

Re: Zase ty skupiny?

Představuji si jak by dopadli ti naši občané v období komunismu požádali kupř. ambasádu USA o legální udělení azylu - nejpozději během týdne by byli przekuováni a z bez ohledu na udělení nebo neudělení azylu by seděli ve vyšetřovací vazbě, majtek by jim propadl atd. Imigrace za dob komunismu byl v drtivé většině nezákonná. Po zkušenostech z ˇkomunistického Československa pochybuji, že režimy, odkud imigranti přicházejí, by jim něco takového tolerovaly.

Re: Zase ty skupiny?

Nesměšujte děje ze socialistického Československa a ze současnosti. Dnes je na světě snad jediný stát, který svým občanům brání v emigraci - Severní Korea. Pokud je mi známo, tak Sýrie, Irák, Etiopie, Libye a jiné, ze kterých imigranti pochází, jim ve vystěhování nijak nebrání.

Uvědomte si

že každý vetřelec má rozsáhlou rodinu, která ihned přijede, jakmile obdrží signál, už mám ubytování---, při anketě, kolik Afričanů chce hledat práci, odpovědělo kladně 25% dotázaných, zbytku bude stačit sociální síť, což znamená -- bydlení, živení, škola, doprava,  nemocnice, porodnice -=ZDARMA  -plus podpora cca 50.000 Kč na 1 rodinu na 1 měsíc. Po rychlém vyčerpání zásob ve stát.rozpočtu se zjistí, že na to ani Německo nemá, začne přesunovat vetřelce tam, odkud byli se slávou přivezeni a vetřelci už obeznámeni s mapou, začnou bojovat o smyšlená lidská práva -- ZŮSTAT. jE  naprosto jasné, že nebudou útočit slogany, ale granáty a minami. Němci uražení vlastní debilitou asi zřejmě sáhnou také po zbraních, konflikt se rozšíří, švédští, franc muslími přijedou pomáhat a tak vznikne svět válka. Kéž to dopadne líp !!!

Re: Uvědomte si

Evropa podceňuje situaci stejně jako v 30 letech min století, kdy se k moci drali nacisté. Ustupovalo se jim tak dlouho až z toho byla velká válka. Totéž hrozí i dnes.

Ano lze

Lze to vyřešit snadno, změnou režimu v Evropě. Liberální demokracie to nezvládne, to je jasné. Ke kormidlu se bude muset dostat někdo jiný, někdo o hodně tvrdší než jsou evropští socialisté.

Re: Ano lze

pro socialisty jsou černí barbaři budoucí voliči, proto se jich ujímají s radostí,--- ale pravdu máte !!!

Re: Ano lze

V Evropských státech, které jsou členy EU žádná liberální demokracie není. Jde totiž o to, že aby demokracie mohla být liberální (či jakoukoliv jinou) musí být především demokracií jako takovou a to není. Demokracie totiž znamená vládu většinové vůle občanů. Taková vláda neexistuje v žádné evropské zemi vyjma Švýcarska a Lichtenštejnska. Tyto však nejsou členy EU, asi dobře vědí proč. Ve státech EU tedy nejde o žádnou liberální demokracii, ale o reálný socialismus, "obohacený" mnoha prvky anarchie. Každopádně však o různý stupeň vlády a moci vždy menšiny občanů nad demokratickou většinou ostatních. A skutečná demokracie nikdy není a nemůže být vládou menšiny.

Re: Ano lze

Přesně. Elita si osvojila právo mluvit i proti vůli většiny národa. A abychom to náhodou nezjistili, že většina národa má opačný názor než elity, tak se referenda nebudou (nesmí) konat. Ukázkou násilného prosazení vůle vyvolených byl např. zákon o restitucích, který prosadil parlament díky LIDEM a Pekárkovi, a který premiér Nečas parafoval těsně před svým pádem. I volba prezidenta Zemana ukázala, že lidé jdou proti elitám a jejich masážím. Mnozí politici opět volají po návratu volby prezidenta parlamentem. Aby mohli opět kšeftovat s funkcí.

Re: Ano lze

Bylo komické, jak se zavedla přímá volba a krátce na to se začalo mluvit o tom, že je třeba oříznout prezidentské pravomoci.

Lze vyresit jako v Australii

Za uprchlickou krizi stoji katastrofalni zahranicni politika USA: valky v Iraku, Afganistanu, svrzeni Kadafiho, podpora islamistu v Syrii atd. Ted narizuji Recku, Bulharsku a dalsim zemim, aby zakazali prelet ruskych letadel do Syrie, protoze Rusko podporuje Asada. A v americkych mediich jsou pouze zpravy o tom, jaci jsou to vsichni uprchlici chudaci a ze vsichni utikaji kvuli valce a jak jsou vychodoevropane zli, ze je nechteji. Pritom sami Americane postavili vysoky plot na hranici s Mexikem, nasadili narodni gardu a dalsi prostredky aby zastavili migraci z Mexika. To je opravdu nebetycne pokrytectvi. Take jsem slysel porady o tom, jak napr. v Iraku se siri, ze je Evropane

chteji a ti co se dostali do Evropy ukazuji, ze to je mozna a uspesna

strategie jak se z Iraku dostat. Evropa by se mela inspirovat Australii, kde problem nelegalnich pristehovalcu uspesne vyresili.

Re: Lze vyresit jako v Australii

Spousta členů NATO se ochotně spolupodílelo na vývozu demokracie.

Re: Lze vyresit jako v Australii

už to platí velmi omezeně, negramotné lenochy už nikdo nechce, převoz vetřelců z Austrálie začíná vážně váznout

Re: Lze vyresit jako v Australii

Američané jsou svým pokrytectvím známí, pouze se o tom nepíše a neinformuje v prodejných médiích. Pokrytečtí tím, jak kritizují t.zv. nedodržování lidských práv v jiných zemích a doma je tolerují.  Imigraci v Africe vyvolávají svým vývozem "demokracie", která však žádnou skutečnou demokracií není. Pro příklad je možno se podívat na jinou domácí skutečnost.  Na veřejnosti není možno (je to zakázáno) pít např. pivo. Pokud toto pivo však je v papírovém sáčku (asi se potom nejedná podle nich o pivo), pít na veřejnosti jej lze. A na takovém a podobném pokrytectví stojí dnes USA.  Existuje zde paradox. Ústava USA je známa tím, že byla kdysi demokratická (v době svého vzniku). Dnes však již demokratickou není.  Nevládnou zde totiž občané, lépe řečeno jejich většinová vůle, ale menšina tvořená vždy nějakou politickou stranou a to nezávisle na tom, že tam mají zaveden většinový volební systém.. Jedinou demokratickou ústavou disponuje na světě jen Švýcarsko. To je nutno si uvědomit a podle toho

Re: Lze vyresit jako v Australii

se chovat. Je nutno si uvědomit, že za všemi problémy v téměř celém světě stojí moc politických stran nad většinou občanů. Pokud tato moc politických stran nebude zcela odstraněna, nebude možno žádnou demokracii ani začít budovat.

Re: Lze vyresit jako v Australii

Ano. Alestejně nemáme žádnou povinnost opečovávat  nelegály.

A po kom žádáte

ukončení válečného konfliktu v Sýrii, Libyi a Iráku? Po Západu, který k nim přispěl? Nebo tam pojedete a domluvíte jim? Jak prosté.

Re: A po kom žádáte

Bude to sice krvavé, ale jinak to asi stejně nebude možné.

1/ Odejít z těchto zemí a to jak vojensky, tak na přechodnou dobu i diplomaticky.

2/ Uzavřít hranice regionu, aby "neproklouzla ani myš".

3/ Nedodávat do regionu žádné zbraně.

4/ Čekat, až si své problémy vyřeší sami, až dojdou zbraně.

5/ Bez váhání akceptovat vládu vzešlou z chaosu.

6/ Své úmysly ohlásit předem, aby uprchlíci - muži mohli včas odejít do bojů - dát jim na rozhodnutí cca měsíční lhůtu.

7/ Oznámit všem uprchlíkům, že hned po ukončení bojů budou všichni /ženy, děti, starci/ navráceni do země původu, jejich majetek projde před deportací kontrolou, aby odpovídal jejich legálním finančním možnostem za dobu pobytu v EU.

JInak  se mnozí bojeschopní muži vrhnou na dráhu zločinu v EU.

Re: A po kom žádáte

Máme na to stejný náhled. V zásadě se jedná o politiku nevměšování nebo jen omezeného. Jenže naše společnost k tomu ještě úplně nedozrála. Zatím jsme se tak nějak poprali s feudalismem, možná částečně s nacionalismem.

Re: A po kom žádáte

S nacionalismem bohužel ne.

Na spoustu našich spoluobčanů působí slovo "Sudeťák" jako červený hadr na býka.

Re: A po kom žádáte

Němci se tu poklidně zabydlovali do doby, než začali sami hrát na tu správnou strunu. Cesta k vyhnání byla započata nejpozději r. 1620. Lze alergii na slovo "Sudeťák" Čechům vyčítat?

Re: A po kom žádáte

Samozřejmě že lze.

1/ Na problém bylo zaděláno v době národního obrození, do té doby nikoho nenapadlo dělit obyvatele Čech a Moravy na nějaká další etnika, lidé se stěhovali, uzavírali sňatky.

2/ Podívejte se do různých archivů na jazyk, kterým jsou dokumenty psány, např. v Českém Krumlově, obyvatelstvo se nikam nestěhovalo, přesto v určitém období převládá čeština, v jiném němčina nebo latina. Lidé ale zůstali stále stejní.

3/ Do konce 1. světové války spolu bok po boku bojovali a umírali za společnou vlast. Až 1. republika zasadila soužití smrtelno ránu protežováním "Cechů" /pozemková reforma/.

4/ I kdyby  v 7-8 století byly "Čechy Slovanské" znamenalo to, že Slované převálcovali Germány, ale potom se s nimi více-méně promíchali, od té doby sem ale žádní Slované již nepřišli, ale proud ze severu, jihu , západu i východu / Tataři a Turci/ neustával.

Re: A po kom žádáte

Než přišli Habsburkové. V Evropě stále rezonovalo heslo "Čí země, toho náboženství". Habsburkové to pojali velmi striktně, popravili pány, část vyhnali, nainstalovali Němce (německého nebo rakouského nerozlišuji) a z nás se stali téměř výhradně katolíci. Ani Kališnictví nedopadlo tak blbě. Každá akce vyvolá reakci a výsledkem bylo nár. obrození. Nacismus byl poslední a velkou kapkou, proč Němce vyhodit. Rakušáci přes padesát let dělají neviditelné a zcela jim vyhovuje, že všechnu pozornost a vinu na sebe strhává Německo. Češi chtěli narovnat postavení v rámci Sv. ŘŘ a později R-U. Před Habsburky se to první více méně podařilo, za R-U to šlo s námi z kopce. Sudeťáky nechci soudit. Ale bohužel, každá menšina, která má svůj velký národní stát, bude tímto státem zneužita k politickým a mocenským zájmům proti státu, v němž tato menšina žije. Dělo se to s Němci, děje se to třeba teď na UA. To je ten evropský nacionalismus, který se nepodařilo zcela vykořenit. A.H. byl Rakušák...

Demonstrace

V sobotu 12. 9. ve 14:00 se na Vaclavskem namesti pod Muzeem kona demonstrace proti imigracni politice EU.

Dejme si poyor na Trojske kone

http://youtu.be/zEh_2KYkv50