Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Selinger 25.11.2020 14:15

Ano by se už mělo vydat na cestu do zapomění. Už napáchalo dost škody.

P. Čech 25.11.2020 17:53

Nejvíce škody u nás napáchaly politické strany, které se dostaly do parlamentu a následně lidé, podobní Vám, pane Selingere. Škody se snaží napravovat občanská hnutí ANO 2011, SPD a Trikolóra, nicméně to jde poměrně ztuha. A zejména opět díky lidem, podporujícím politické strany. Je to tak, ať se Vám to líbí či nelíbí. Vláda a moc politických stran nad občany je tím nejhorším, co nás mohlo postihnout.

S. Homola 26.11.2020 15:08

Pane Čechu, nechte těch nepodložených keců. Jak konkrétně se snaží Anofert, SdP a Vlajka "napravovat škody"? Proč za celých 7 let, co je Anofert u vlády téměř nikoho (Dalík) z politických stran neodsoudili? Jak je možný, že ty "škody" ani nebyly nikde oficiálně definovaný? Zatím tahle trojka jen rozdává peníze svým voličům a vytvářejí se tak obrovské dluhy. A zdravotní situace ve státě je s porovnáním se světem taky katastrofální. Viz žebříček Bloombergu. Bestinkooovid, Budelíp. Stan.W.

P. Čech 26.11.2020 16:04

Pokud víme, pane Homolo, tak na odsouzení zlodějů a podvodníků z politických stran (Dalík a mnoho dalších) nemá vláda žádný vliv. Je to věcí moci soudní. Tady asi jde o to, že naši soudci mají malé platy (téměř dvojnásobek průměrných) a proto se jim neoplatí pracovat rychle a odpovědně. Dále uvedu jen jednu škodu, kterou napáchaly bezdůvodně vládnoucí politické strany od roku 1990. Státní dluh, pohybující se kolem dvou bilionů korun je jejich dílem a je tou škodou. Schvalovali jej totiž poslanci - zástupci politických stran v poslanecké sněmovně. A tento státní dluh definován, lépe řečeno zveřejněn byl. A zdravotní situace? Na tu vláda také nemá páky. Je věcí nezodpovědných spoluobčanů, kteří místo toho aby seděli v době epidemie doma na zadku, musí jezdit k moři a pendlovat do zahraničí za prací a tím nemoc jen přivážet a roznášet.

S. Tomáš 25.11.2020 14:12

Krajské volby se neměly konat, jednak byly neregulérní, protože spousta lidí se jich z obav nakažení nezúčastnilo, a ti, kteří přišli, rozšířili Covid tak, že na konci října ČR v nárůstu případů neměla ve světě konkurenciV

J. Novák 25.11.2020 11:02

ANO nemá schopné lidi do vedení .

P. Čech 25.11.2020 17:58

Lidé v občanských hnuitích jsou mnohem schopnější než politici politických stran. Stačí si poslechnout žvásty pánů Kalouska, Fialy, Jurečky, Filipa,bartoše, Hamáčka, Stanjury, Rakušana, Gazdíka či paní Němcové, Richterové, Pekarové-Adamové a jim podobných. Snůška neuvěřitelných keců a polopravd je provází po celou dobu, kdy sedí v poslanecké sněmovně. Na nic jiného se prostě nezmohou, anžto jejich inteligence může soupeřit pouze s delfíny.

S. Homola 26.11.2020 15:10

Pane Čechu, zkuste ty "žvásty" citovat a pak si pusťte premiéra ve stresu alias generátor náhodných slov a uvidíte ten rozdíl. S.W.

P. Čech 26.11.2020 16:08

Ty ˇžvásty" netřeba citovat. Každý si je totiž může dnes a denně vylechnout z úst jmenovaných. Média jsou jich plná. mezi ty největší žvanily patří pánové Kalousek a Fiala nebo paní Pekarová-Adamová a Němcová.

P. Čech 25.11.2020 7:30

Nelze však vče svádět na volební systém? Tady nejde o svádění, jde o ten systém sám. Volební systém, který předjímá a nakonec i vyžaduje tvorbu povolebních koalic volebních subjektů, aniž by předem říkal, že vítěz voleb musí vládnout, je k ničemu a v zásadě popírá volby samé. Podle mne to je také důvodem, proč lidé k volbám ve velkém množství nechodí. Mají totiž dojem, a podle mne oprávněně, že svou volbou nic nemohou změnit. Tedy v zásadě skutečnost, že ve velké míře u nás vždy vládnou menšiny. A ve skutečné demokracii má v ž d y vládnout většina, vzešlá z voleb a ne z nějakého povolebního handlování.

S. Homola 26.11.2020 15:12

Voni jsou hlava...

P. Čech 26.11.2020 16:09

Nějaký konkrétní argument by nebyl?