Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Frank 20.3.2020 23:56

Jiný článek jsem od p-rostituta věrně sloužícímu STBákovi ani nečekal. To že jeho páníček naprosto trestuhodně selhal, opakovaně porušil ústavní zákony a lidé si musí sami šít roušky, to jaksi pominul. Prostě chování p-rostituta je vždy sprosté a primitivní. A teď mne STBáci zablokují, protože nejvíce z duše nesnášejí jednu věc - pravdu.

R. Vacek 21.3.2020 5:58

Dejte nám příklad evropských zemí, který jednají lépe, než ta naše. V dnešní době potřebujeme kladný příklad. Pokud seznam dáte, snadno ho doplním 3x takovým seznamem zemí, jejichž vlády jednají hůře. Babišovi zdar!:-)

J. Šilhan 21.3.2020 8:02

Německo - tam vedení státu nelže o tom, že zdravotnického materiálu je dost a vláda je dobré připravena, když zde každý viděl, že roušek neměli dostatek ani sami lékaři.

Lhát se nemá. Když začne lhát premiér, lidé státu přestanou věřit.

R. Vacek 21.3.2020 8:14

Německo? Už dávno měli zavést opatření, která platí u nás. Když se podíváte, jak jim rostou mrtví (přepněte si stupnici mrtvých na logaritmickou a uvidíte přímku), tak zjistíte, že se u nich ještě neprojevil žádný pozitivní vliv přijímaných opatření (jak by taky mohl, když se téměř žádná nepřijímají:-().

Ale možná dáváte přednost politikům kteří umí pěkně mluvit - a to i v době, kdy jsou potřeba takoví, kteří konají.

https://www.worldometers.info/coronavirus/country/germany/

M. Frank 23.3.2020 7:54

Vy uctívači STB fakt nejste duševně v pořádku? https://www.zdravotnickydenik.cz/2020/03/proc-ma-nemecko-daleko-nizsi-umrtnost-covid-19-nez-jine-zeme/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

R. Vacek 23.3.2020 8:17

Možná jste chtěl říct, že pokud bychom dnes otestovali všech 10 mil. obyvatel, tak dostaneme nižší úmrtnost. To máte samozřejmě pravdu. Měli bychom nižší číslo, mohli bychom se radovat, ale mrtví by rostli tempem zdvojnásobení každé tři dny.

Ale možná jste tím odkazem chtěl sdělit něco jiného. A možná ani nevíte, co jste tím odkazem chtěl sdělit.:-)

J. Šilhan 23.3.2020 11:04

Naopak, pěkně řeči mě nezajímají - proto mi vadí markeťácké lži Lékova chlebodárce.

L. Písařík 22.3.2020 5:27

Hlupáctví je nezdolné.