Diskuse k článku

Koronavirus zřejmě poškozuje kromě pudu sebezáchovy i mozkové buňky

Ti, kdo se tváří, že se nic neděje a vládní opatření považují za buzeraci, by si měli uvědomit, že se rozhoduje, zda republika zvládne epidemii, či ne.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Tomáš 23.3.2020 14:22

Nejvíc nakažených je v Praze, což zřejmě zavinily už dávno poškozené mozkové buňky, jinak by proudy pražských vozidel nemohly spěchat na začátku března do zamořené ItálieEU

J. Šilhan 23.3.2020 13:44

Jen tak na okraj "... snad jen Izrael, kde se vláda probudila nejdříve" prostě není pravda. Stačí číst progresivistická média, proti kterým Národní fronta Ištvána Léka samozřejmě bojuje (protože jsou to přeci nepřátelé přirozeného řádu všehomíra Andreje Babiše), viz třeba https://www.respekt.cz/agenda/proc-tchaj-wan-nepodlehl-koronaviru

Tchajwan byl v první linii hned po Číně - a zvládl vše perfektně. Tam lidem premiér nelhal.

J. Šilhan 23.3.2020 13:25

Tahle část je nejlepší

"Někteří opoziční politici chtěli ještě před několika dny z koronaviru vytlouct politický kapitál, ale když zjistili, že spíše se potkávají s pohrdáním občanů, okamžitě přestali štěkat a zalezli do boudy."

Druhá republika se vrací v plné síle. Kdy zde dojde k odhalení třeba Halík jako „progresivistického velekněze a gestapo veřejného života“?

K. Mucha 23.3.2020 2:20

Šlo to napsat jinak. Článek mi připadá strašně hysterický, jako malé dítě když chce hračku a kňourá, mňouká, fňuká a kope kolem sebe, článku chybí nadhled a nezaujatost, vše špatně takový článek patří do koše. Nejde o obsah ale formu, takže za 5

J. Havelka 22.3.2020 11:05

A není to náhodou přesně naopak?

V. Sobotka 21.3.2020 7:04

Pokud koronavirus poškozuje mozkové buňky, pak se u nás projevil již před mnoha lety a čelili bychom obvinění z jeho původu. A i v diskuích řádí přímo zběsile, např. M. Frank se svým vzteklým mudrováním, samozřejmě vydávaným za pravdu. S pravdou už to tak bývá, u některých obzvlášť.

M. Frank 20.3.2020 23:56

Jiný článek jsem od p-rostituta věrně sloužícímu STBákovi ani nečekal. To že jeho páníček naprosto trestuhodně selhal, opakovaně porušil ústavní zákony a lidé si musí sami šít roušky, to jaksi pominul. Prostě chování p-rostituta je vždy sprosté a primitivní. A teď mne STBáci zablokují, protože nejvíce z duše nesnášejí jednu věc - pravdu.

R. Vacek 21.3.2020 5:58

Dejte nám příklad evropských zemí, který jednají lépe, než ta naše. V dnešní době potřebujeme kladný příklad. Pokud seznam dáte, snadno ho doplním 3x takovým seznamem zemí, jejichž vlády jednají hůře. Babišovi zdar!:-)

J. Šilhan 21.3.2020 8:02

Německo - tam vedení státu nelže o tom, že zdravotnického materiálu je dost a vláda je dobré připravena, když zde každý viděl, že roušek neměli dostatek ani sami lékaři.

Lhát se nemá. Když začne lhát premiér, lidé státu přestanou věřit.

R. Vacek 21.3.2020 8:14

Německo? Už dávno měli zavést opatření, která platí u nás. Když se podíváte, jak jim rostou mrtví (přepněte si stupnici mrtvých na logaritmickou a uvidíte přímku), tak zjistíte, že se u nich ještě neprojevil žádný pozitivní vliv přijímaných opatření (jak by taky mohl, když se téměř žádná nepřijímají:-().

Ale možná dáváte přednost politikům kteří umí pěkně mluvit - a to i v době, kdy jsou potřeba takoví, kteří konají.

https://www.worldometers.info/coronavirus/country/germany/

M. Frank 23.3.2020 7:54

Vy uctívači STB fakt nejste duševně v pořádku? https://www.zdravotnickydenik.cz/2020/03/proc-ma-nemecko-daleko-nizsi-umrtnost-covid-19-nez-jine-zeme/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

R. Vacek 23.3.2020 8:17

Možná jste chtěl říct, že pokud bychom dnes otestovali všech 10 mil. obyvatel, tak dostaneme nižší úmrtnost. To máte samozřejmě pravdu. Měli bychom nižší číslo, mohli bychom se radovat, ale mrtví by rostli tempem zdvojnásobení každé tři dny.

Ale možná jste tím odkazem chtěl sdělit něco jiného. A možná ani nevíte, co jste tím odkazem chtěl sdělit.:-)

J. Šilhan 23.3.2020 11:04

Naopak, pěkně řeči mě nezajímají - proto mi vadí markeťácké lži Lékova chlebodárce.

L. Písařík 22.3.2020 5:27

Hlupáctví je nezdolné.

J. Šilhan 20.3.2020 15:58

O obnovení lidových milicí v Maďarsku (aka facebookové partě) zde pan Léko psal. Ovšem pochody Budapeští s pochodněmi příznivců Fidesze za obnovení soch Horthyho (odpovědného za hon na žida během bílého teroru) se nedozvíme. Kvalitní selekce informací je přesně to, co dnes definuje lidovky (prototypem jsou panové Léko a Schneider).

J. Šilhan 20.3.2020 15:49

Pan Léko zde nedávno zkritizoval obnovení lidových milicí v Maďarsku, proti kterému protestují spravní konzervativci a neprotestují zrádci ztroskotanci liberálové. Stačí si dát jméno jejich vůdce "Norbert Juhász" do goolu ... ani vidu ani slechu po něm ani protestech proti němu. Když v televiních novinách za mého dětství ukazovali reportáže z prohnilého západu, bylo to stejně objektivní - vytáhl se marginální problém a na něm se demonstroval úpadek západu.

J. Šilhan 20.3.2020 15:13

Pan Léko si hned zkraje kopnul do Německa (zcela mimo téma zbytku článku, čistě pro radost z nenávisti vůči západu) - aniž by napsal, že tu sochu tam chce instalovat místní marginální stranička na svém pozemku PROTI VULI města Gelsenkirchenu. To holt kvalitní národněfrontová novinařina pro 21. století. Že je socha Lenina v Seatlu (a najde se i pár dalších po Evropě)? Nepřítel je přeci Německo!

L. Kašparová 23.3.2020 11:15

no, on je... a vždycky byl...

J. Šilhan 23.3.2020 13:28

Děkuji za spolupráci. Národní fronta nakonec spojí lidovky s Haló novinami.