Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Frank 30.3.2020 0:24

Léko jako vždy bojuje za Babiše a Zemana. Čínská karta? Je směšný, Trestní oznámení na vládu za to, že nakupuje kšunty z číny, které nefungují za miliardy a ignorují nabídky domácích výrobců přijdou a budou Babiše bolet. Holansko vrací číně roušky i testy z prostého důvodu, nefungují! A ve skladech našich firem čekají statisíce dokonale fungujících setů, které vláda neobjedná, protože neleží ve skladech agrofertu.

J. Šilhan 1.4.2020 13:09

Pan Léko pochopil určující tok dějin a tak je pro něho každý kritik dotačního sosala nemocný, zloděj, marxista nebo progresivista (to je nová terminologie pro ztroskotance a samozvance) apod.

J. Šilhan 27.3.2020 11:40

Pod titulkem "Koronavirová krize: Je třeba se připravit v podstatě na cokoliv" se skrývá obligátní sprška nenávisti proti těm, kteří se nepřipojili k Národní frontě pod vedením strany a holdingu. Začíná bojem proti Hamáčkovi, který se ukázal být schopnějším než holdingový Ken. Krize, jako je tato, vždy odhalí skutečný charakter lidí - odhalila i charakter našeho etalonu kvalitní novinařiny, jehož slovník se neomylně blíží kojzarovštině.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/nazory/fake-news-babisova-otroka.A170317_171850_ln_nazory_pev

F. Kusák 29.3.2020 15:04

Je úplně jedno, jestli má Hamáček navrch nebo Zeman či Babiš. Důležité je, aby moc výkonná fungovala. Děkujeme každé prodavačce, každé zdravotní sestře či policajtovi, a já s tím bez výhradně souhlasím, ale i naše vláda a stěžejní úředníci potřebují naší morální podporu. Jsou pod obrovským tlakem událostí, médií a opozice a nedivím se, že mnohdy podléhají panice a stresu. Já bych na této mimořádně odpovědné pozici být nechtěl. Předseda vlády má také nějaký věk, Hamáček je mladší a možná je lépe vybaven na stres. No co je na tom. Ale zůstávají a pracují pro národ. Často myslím na Winstona Churchilla, který vyhrál Britům válku a přesto ho po válce nezvolili. No, takový už je svět.

J. Paleček 29.3.2020 23:39

R^[>-]

J. Šilhan 1.4.2020 12:54

Já jsem přeci nekomentoval funkčnost vlády, ale svazáctví autora článku :-)

Předseda vlády pochopitelně tuto odpovědnost nechtěl - on nechtěl jít do politiky, on nechtěl být na prvním místě kandidátky, on nechtěl dotace, on nechtěl ministry, které sám jmenoval ... on má jenom furt smůlu!