Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 5.6.2016 12:40
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Ježíš se ve chlévě jen narodil.My v něm

žijeme a na rozdíl od Ježíška, kterého oslík zahříval, nám volové pijí krev.Když vidím minulou i dnešní politickou squadru, věřím, že za stádo Čechů, coby blbých voličů nemůže být nikdy dost vděčna.A bohužel se šmejdi sešikovali pod všemi prapory tak, že slušný pravičák opravdu nemá koho volit.

Výživné foto ..

Jsou trochu jak bratři Kalousek a Topolánek.

Omylu se dopouští autor

Uvedené dějove zkratky dokazují jen to, že i u nás jsou příznivci fekální kultury, stejně jako jsou i jinde ve světě, že Topolánek byl a je člověk, který se nebojí nazývat věci a děje tak, jak je většinově nazývají v hovorové řeči občané, a to i pravicově konzervativního zaměření, a jako už bývalý polití si to může dovolit ve svých mrmoárech, a že Kalousek je cokoliv, jen ne respektovaný lídr pravice.

A omyl autora spočívá v tom, že považuje TOP09 za pravicově konzervativní stranu.

Re: Omylu se dopouští autor

Topolánek by měl být ubytován s Dalíkem.

Spíše se divím, že toto panoptikum stále ještě dostává

prostor v médiích. O hodnotách tohoto intelektuálního trastu jsme se mohli přesvědčit už mnohokrát a myslím, že už to určitě jiné nebude. Tak proč stále dokola, dokolečka.