Diskuse k článku

Když je kolem letu MH17 informační ticho...

Ke katastrofě boeingu letu MH17 sestřeleného nad východní Ukrajinou jsou již sice známy první oficiální výsledky vyšetřování, jenže ani ty příliš nezúžily prostor pro konspirační teorie. Zkusme si ale logicky odvodit, která z teorií odpovídá známým faktům, píše Vladimír Meier.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

V.Hricák

Re: Utajená tiskovka

A nevíte,jak na onu stížnost čt reagovala?Docela by mne zajímalo,čím se obhajovali.Na druhou stranu musím připustit,že poslední dobou(možná 2-3 týdny) čt o poznání ubrala z protiruské rétoriky.I informace z ukrajinské strany téměř vždy doplní slůvky "prý",nebo "údajně".Protože jsem o oné výtce nevěděl,mylně jsem se domníval,že se u příslušných pracovníků čt konečně dostavil zdravý rozum.

0/0
11.9.2014 6:44

Pane Jackle na jakou příležitost tedy podle Vás

Ruská strana čeká , aby znovu zveřejnila svoje informace? Komise nic nemůže vyšetřit pokud je pravda co říkal p. Hájek , že komise, podle smlouvy, může zveřejnit jen to s čím všechny strany souhlasí. Takže pokud fakta směřují k UKr nic nezveřejní. Jestliže fakta ukazují na UKr mohlo by mluvit Rusko, pokud mlčení nevyměňuje za cennější věc. Takže se těžko něco dozvíme. Zatím jde více méně vše podle plánu p. Putina takže není třeba nic zveřejňovat. Ale vše ukazuje na UKr a tomu odpovídá i nemastný neslaný postoj západu. Nakonec největší zisky z toho mají "proradní novináři" kteří mohou vymýšlet hypotézy a náklady a čtivost médií stoupá!!!!! Takže vyhrávají všichni!

0/0
10.9.2014 16:41

R. Jackl

Re: Pane Jackle na jakou příležitost tedy podle Vás

podle info , ktere mne kamaradi naznacuji, tak se ceka na prvni mraziky a problematiku plateb  za plyn v rublech. V podstate nejvetsi tanec nastane po Novem roce, s nabehem bankovniho systemu BRICS . Do te doby padne vlada v Kyjeve a vsichni budou prosit Rusy aby udrzeli poradek na UKR s financni podporou Nemecka. Nastava novy hospodarsky prostor  Berlin-.Moskva-Peking s upadkem USD

0/0
10.9.2014 16:48

J. Václav

A co dělá CIA ?

Chytají ryby v Dněstru a honí šlapky ?

0/0
10.9.2014 18:48

R. Jackl

Re: A co dělá CIA ?

naprosto presne! to je zivot!!

0/0
10.9.2014 19:29
Foto

Mluvka

Vaše info zní trochu "spiklenecky",záleží na tom co jsou zač ti Vaši kamarádi...To tu však řešit nechci.Ovšem,že Germáni

prohlubují(dlouhodobě) ekonomické vztahy s Rusy,to je prostě fakt a jistě to není náhoda.Osobně si myslím,že by se i

rádi oprostili od vlivu svých "přátel" z USA,proto mi Váš příspěvek připadá věcný.A jen tak mimochodem-nedávno jsem

zakoupil výkonný topný panel na el.energii,kdyby se nastávající zima třeba náhodou protáhla nad rámec kapacity zásobníků RWE,nebo tak něco...

0/0
10.9.2014 21:22

R. Jackl

V podstate to uz zacalo..... neco od tepla se bude hodit!

0/0
10.9.2014 22:21

J. Lepka

Re: dukaz

Pokud takhle věříte ruské armádě, asi vám není pomoci. Nenapadlo vás, že ty důkazy sice mohou být záznamy reálné situace, ale třeba měsíc staré ? Stejně tak vyfotografované trosky vůbec nemusí být z tohoto letadla. Samozřejmě je v pozadí každé úvahy KAL 007, ale objektivně řečeno : Komu prospělo, že vyšetřovatelé nesměli odvézt ani kus plechu a černé skříňky jim byly předány až po kontrole bůhvíkde ???

0/0
10.9.2014 23:26