Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 10
  • Poslední: 18.5. 2019 13:32
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Jak může naše "nezávislá" justice ztratit něco,

co nikdy neměla, tj. dobrou povést? To mí řekněte. Kauzy jako dr. Rath nebo Parkanová, řeší bleskem. A Babiš? Ten klidně odslouží ještě další volební období a pak si lehne někam třeba na francouzskou Riviéru, aby si ty miliardy užil. Kdo na jeho místo? To mi řekněte.

Pražáci se nudí

Pražáci neradi pracují, demonstrují však rádi a dobře. Nakonec Babiše, který má pochopení pro práci a venkov, smetou.

Lékó, i tebe si jednou osud najde. A bude tě hodně bolet.

Ištván Léko

je sluha mafiána, člověk, který svými kvalitami nedosahuje ani úrovně okresního pisálka. Proto slouží gangsterovi, pro peníze a pro pochybné postavení. Jednoho dne éra gangstera Babiše skončí a tímto dnem skončí i kariéra podčlověka Léka. Život půjde dál, takových darebáků už tu bylo!

Re: Ištván Léko

Sluha mafiána jseš ty, kašpárku :-)

Nadčlověk Frank?

Všem kritikům tohoto článku: NEBUĎTE SLEPÍ!

Stavíte se do jedné lajny s kreaturou, která používá pojem PODČLOVĚK, s níž se pojí pochopitelně i NADČLOVĚK.

Nota bene FRANK! Jako by těch náznaků už nebylo dost, takové jméno si tu pamatujeme - i to, jak skončil. Ne kvůli jménu a národnosti, ale proto, že rozlišoval na podčlověky a nadčlověky.

A KDO NENÍ SLEPÝ, VIDÍ, ŽE SE TY NÁZNAKY OBJEVUJÍ ZASE!

Můžeme slíbit, že i ty konce "nadčlověků" budou stejné.

Kdo je tu zaslepený?

Tento článek se mi nelíbí. Asi žiju v v nějakém jiném vesmíru. Nevím, jestli si Topolánek a Sobotka něco nakradli, ale vím, že Babiš si nakradl milionkrát víc a tempo jeho kradení se neustále zvyšuje. Když ministr průmyslu začal uvažovat o ukončení přimíchávání biopaliva (Babišem vyráběného z Babišem pěstované řepky) do benzínu, tak ho vyměnil za povolnějšího. Když ministr spravedlností nezabránil přípravě trestního stíhání Babiše, tak ho vyměnil za povolnější Benešovou. Co je divného na tom, že se to spoustě lidem nelíbí a tak demonstrují? Demonstrují i za mě. Zaslepený mi připadá autor.

Re: Kdo je tu zaslepený?

autor není zaslepený,.. autor je zaplacený :-)

Re: Kdo je tu zaslepený?

Sry, ale vy těm svým blábolům snad dokonce i věříte. To je skutečně smutné....

Nedejte na dojmy, sledujte fakta.

V článku se objevuje mnoho indicií o hříších Topolánka a Sobotky. Nebyly dosud vyšetřeny, některé snad ani nebyly šetřeny. Ale byli to představitelé mocných stran, a jejich příznivci nebyli slepí, ale strčili radši celou hlavu do písku, aby ani neslyšeli. Pokud jde o Babiše, za celé ty roky (až do kauzy Čapí hnízdo") trestněprávní orgány proti němu šetřily jednu kauzu, a tu odložily - dávno předtím, než byl ve funkcích - v té době byl v postavení "lovné zvěře". Celou dobu, co buduje své impérium (a to se skutečně nemusí každému líbit!) byly jeho aktivity schvalovány ÚHS (ještě dávno před Rafajem). Takže tu je rozdíl, a to velmi podstatný. Nelze plést osobní (ne)sympatie s vinou podle trestního zákoníku. A poslední věc - ministr nemá možnost zabránit trestnímu stíhání, to opravdu žijte v jiném vesmíru.