Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Šilhan 13.8.2020 19:05

A proč nenapíše životopis Petra Kellnera pan Léko? Jistě by uměl spočítat, kolik zaplatil tento novodobý český aristokrat do nizozemského státního rozpočtu na daních.

P. Čech 14.8.2020 6:56

A proč by vůbec měl být takový životopis psán? Je to prostě úspěšný člověk, jakých máme více. Jejich životopisy se také nepíší. Novináři by jistě rádi tohoto člověka osočili z nějakých nemravností, jen aby mohli uplatnit svůj hyenismus podobně jako to dělají Seznam zprávy či Echo24 a podobné závistivé plátky. Nějak se jim to ale nedaří. Stejně jako i u jiných úspěšných lidí, kteří v životě něco smysluplného dokázali. Nejen hloupě žvanit v poslanecké sněmovně či z pozic všech politických stran. Jde prostě jen o příklad, hodný následování. Dost!

J. Šilhan 14.8.2020 13:29

O Kellnerovi pššššššt! Uvědomělý novinář přeci bojuje proti Sorosovi :-)

P. Čech 14.8.2020 15:40

Skutečný a správný novinář ( můžete jej špendlíčkem hledat) především poskytuje veřejnosti o v ě ř e n é zprávy, nevyhýbá se zapovězeným tématům, u nás píše českým jazykem a především, nespekuluje o věcech, jimž nerozumí. V podstatě by neměl spekulovat vůbec, spekulováním o čemkoliv totiž nadělá vždy více škody než užitku, pokud spekulace vůbec nějaký užitek mohou přinášet.

J. Šilhan 14.8.2020 23:04

Ale nebuďte na pana Léka - jehož oblíbeným sportem je spekulace a ďábelských činech antify - tak zlý :-)