Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. W 30.4.2021 12:45

Pane Schneidere, nezdá se mi, že byste to nevěděl, takže to takto nejspíš píšete účelově. Je zcela jasný rozdíl mezi běžným kriminálním činem a útokem tajné služby cizího státu. Její příslušníci jsou kryti falešnými pasy a jsou kryti celým státním aparátem Ruska. Nemůžete tedy čekat na konec vyšetřování, protože ten nikdy nenastane. Představte si, že se mezi státy dějou i kyberútoky, vy byste asi radil nikdy na kyberútok nereagovat, protože nejsou jasné důkazy, kdo jej spáchal, státy na ně samozřejmě reagují. Pokud nejste schopen pochopit, že napadený stát musí reagovat a odradit protivníka od dalších akcí, tak jste buď neskutečně naivní, nebo vyloženě cíleně škodíte. Prezident ČR nemá svou funkci, aby plnil nějakou roli neutrálního arbitra, to také dobře víte, má hájit české zájmy. Pokud se vám líbí Putin, slyšeli jste ho snad někdy zpochybňovat závěry ruských státních orgánů? Neohánějte se prosím žádným předlistopadovým působením, tím tomu co píšete akorát dodáváte mnohem smutnější n

J. Fohl 30.4.2021 13:06

Je to jen dobře , že se tento výborný příspěvek opakuje, možná, že to tak trochu přispěje k tomu, aby se pan Schneider trochu nad sebou zamyslel, jestli je to vůbec možné! Každopádně, tady se argumentuje velice těžko, neníliž pravda, pane Schneider!

M. Kozák 30.4.2021 15:40

Jen se ptám, jak je možné, že diskuzi znehodnocuje nějaký tupý anonym!

J. Fohl 30.4.2021 17:47

Brilantní, pane Kozák, brilatní! A pravdou je, že na ty argumenty tohoto příspěvku k diskuzi Vy a Vám podobní intelektuelně prostě nestačíte! A proto také Váš guru Schneider mlčí!