Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Fohl 30.4.2021 12:27

Pro pány Schneidera, Kozáka, Prunera, Berku, Křivku a celou řadu dalších kremrolí na tomto fóru by pro důkaz činu bylo nutno předložit video se záznamem kladení odpalovacího zařízení soudruhy Myškinem a Čepigou přímo v muničním skladu. Toto video by ovšem muselo být doplněno DNA-analýzou obou pánů, provedenou přirozeně certifikovaným “nezávislým” ruským institutem a navíc nakonec posvěcen mluvčí ministerstva zahraničí Ruské federace, Marijou Wladimirownou Zacharowou, že!

M. Kozák 30.4.2021 15:52

Fohl &comp, argumentačně impotentní, tak místo toho jen takové nadávky, že?!? Jen tupý naiva bere vážně výpotek čučkařů z bis. Tím, že nechali utéci ten jejich polotovar, jen dokazuje, že s logikou jsou na štíru! Ono ti agenti tu výbušninu z Ova poslali asi holubem do vrbetic a tam to krteček dostal do areálu. A na místo to to pak za pět minut instaloval brouk Pytlík, že?!? Nó jistě!!!

P. Čech 1.5.2021 8:48

Důkaz činu, který zde uvádíte by byl ideální. Nicméně musíme připustit, že ti podezřelí Rusáci nejsou vůbec hloupí. Pokud byli Ruskem k něčemu takovému vybráni a vycvičeni, musí být chytří až moc. A nechat se při diverzním činu natočit na kameru, to by mohl udělat jen hlupák. Nedávno jsem v nějakém médiu, poplatném současnému tvrzení pana Hamáčka četl, že je kamery zachytily. Přitom je však zajímavé, že ty konkrétní snímky nebyly zveřejněny, ale byly použity fotografie z Anglie, z kauzy Skripal. Dnes asi musíme připustit již čtyři verze, které jsou vyšetřovány a to jen proto, že z vyšetřování unikly do médií. U nás nic nového pod sluncem. Nelze než věřit tomu, že se důkazy časem objeví a že se možná budeme divit, kdo či co za věcí skutečně stojí.

J. Fohl 1.5.2021 10:45

Z Vaší logiky odvozuji, že vzhledem k tomu, že jsou ruští agenti jsou tak chytří

(tak chytří zase také nejsou) a nenechají se nafilmovat, pak žádné přímé důkazy neexistují a o to Vám přece jde!

P. Čech 1.5.2021 18:00

Oni nejsou "tak chytří", oni jsou chytří jako všichni ostatní agenti. Žádný hlupák totiž agenta dělat nemůže. To jen naši novináři a politici mají ruské agenty za hlupáky a vnucují tento názor občanům.