Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Farda 29.4.2021 20:44

Scheinerovy bláboly a la Rudé Právo - nikdo ty petenty nesvolává do Kapličky a nikdo od nich nenechává podepisovat prezenční listiny. Co ale čekat od zhrzeného exšpiona a rusofilního zemanovce Scheinera?! Rv

J. Schneider 30.4.2021 11:15

Díky za váš příspěvek, ale vážně! Není pro mě lepší vysvědčení, než když mým odpůrcům zbývají jenom nadávky, protože se jim nedostává argumentů.

J. Farda 1.5.2021 8:06

Dobrý den pane Schneidere, omlouvám se za překlepové zkomolení Vašeho jména - a technická - to, co Vy považujte za nadávky a já za fakta, užívá co naruby fakta běžně vaše strana ruso, zemano, klauso a obecně komunobolševofilská. Mějte se, přeji hlavně Vám v téhle, čínským virem zkur.... době, hlavně zdraví. :-)

J. Jaroš 4.5.2021 18:08

Vážený pane Schneider,, obávám se že situace je horší než píšete. Trestní stíhaní lze zahájit dle §160 odst. 1 tr. ř. nasvědčují-li prověřováním zjištěné a odůvodněné skutečnosti tomu, že byl spáchán trestný čin a je-li dostatečně odůvodněn závěr, že jej spáchala určitá osoba rozhodne policejní orgán neprodleně o zahájení trestního stíhání. Z vyjádření vámi citovaného policisty je pak nutno dovodit závěr že neexistují ani odůvodněné skutečnosti. a prověřování dle, §158 odst. 1 tr. ř. zůstalo dosud bezvýsledné. Je mi smutno.