Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Šilhan 29.4.2021 0:09

Měl jsem o Vrběticích pochybnosti, ale už je nemám. Notoricky se mýlící pan Schneider je kompasem v čase nejistity - pravda je opakem toho co hlásá, největšími lháři jsou ti, které obhajuje.

Č. Berka 29.4.2021 15:40

Opak toho, co pan Schneider hlásá je to, že šetřit policie nemusí, protože viníka už máme. Pokud se ve Vrběticích skladovaly s dělostřeleckými náboji také letecké světlice- což je 250 kg těžká bomba se 70 kg fosforu v sedmi rorách, které z bomby vyletí a snášejí se na padácích, tak bych nevylučoval nic, když sklad nejdřív hořel a až pak začal vybuchovat. Naštěstí stačili hasiči od skladu ujet.

J. Schneider 30.4.2021 11:19

Též za váš názor děkuji. Kdybych napsal, že odpůrci toho, co píšu, nemají argumenty a jsou předpojatí, nemusel by mi to nikdo věřit. Váš příspěvek je proto velmi cenný: argumenty nemáte a jste předpojatý.

P. Čech 1.5.2021 8:34

Pochybnosti vždy existují tam, kde věc není řádně, jednoznačně a nezpochybnitelně prokázána. A tak je tomu i s kauzou Vrbětice. Ony neexistují jen dvě verze, což tvrdil prezident Zeman, ale možná tři a nebo ještě více, což avizovala ministryně spravedlnosti, paní Benešová. Jena verze existuje jen v hlavách Hamáčka a Babiše a těch, kteří tomu věří. Asi se brzy budou divit, pokud věc nebude zametena pod koberec a přísně před občany utajena, jako je tomu u mnoha věcí jiných.