Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Weiss 16.4.2021 10:36

Musel být vážný důvod? Důkazem je, že nějaký bývalý policajt se ve své kariéře nepotkal s opakem. To je dost slabý čaj. Třeba byl příliš bezvýznamný, aby přes něj šly politické kauzy. Ostatně jeho rada sledujte tok peněz vede k tomu, že akce té dámy byl hodně hloupý úlet, nic co by smrdělo. Policisté se mohli stokrát chovat profesionálně, jejich samotná přítomnost v ČT a na radě má potenciál vyvolat strach a dát celé hloupé banalitě dramatický rozměr. Dočkáme se příště ozbrojené policie v parlamentu, která by měla chránit třeba Okamuru před Kalouskem nebo Ferim?

F. Kusák 16.4.2021 12:28

Jestli někomu policie poskytne ochranu, má k tomu zákonné a vážné důvody. Tečka. Objekt ČT není svatostánek ani území cizího státu, tak nevím o čem je řeč váženy pane. Zkuste se zamyslet jen tak nad faktem, komu vlastně majetek ČT patří, a kdo jej spravuje a komu se zodpovídá, zejména, jestli je podezření, že tam má dojít k násilné trestné činnosti. Pokud je tento právní oříšek pro vás problém, zeptejte se nějakého dobrého a nezaujatého právníka.

J. Weiss 16.4.2021 12:36

...má k tomu mít vážné důvody. Problém je, že je nemá a koná na základě přání zmatené a politicky exponované osoby, která je vedena chorobnou nenávistí k instituci, která jí platí.

F. Kusák 16.4.2021 12:50

Ovšem ta instituce získává peníze z koncesionářských poplatků, které jsou vybírány podle zákona a mají sloužit k přesně definovaným účelům. A to bohužel neslouží. To se snažila dokázat radní paní Lipovská, nikoliv samozvaná, ale řádně zvolena Parlamentem ČR. Že se vám to nelíbí, je váš problém. Asi jako je můj problém, že bych celou slavnou ČT poslal do propadliště dějin, protože je stejně nereformovatelná a pro mě zbytečná. To se mně ovšem nepodaří a tak musím strpět nesmyslné politické aktivity a divné názory, jako jsou ty vaše. Bylo by to jedno, kdybych to neplatil a peníze věnoval raději charitě.

S. Rádl 16.4.2021 16:54

Zaprvé jak policie, tak Lipovská se shodují na tom, že ona o ochranu nepožádala.

Ta podle pana Weisse "zmatená a politicky exponovaná osoba" byla řádným procesem zvolena do Rady, což je orgán kontrolující ČT. Takže kde je to ohrožení demokracie? Já myslím, že hrozí od těch, kteří požadují tyto lidi z Rady odstranit.

U lidí spolupracující s ČT chápu obavy ze změn, které by jim mohly snížit příjmy a tak raději mlčí k tomu, že ředitel Dvořák má prokazatelně jiné příjmy z ČT, než ty plynoucí z jeho funkce, což je explicitně v jeho pracovní smlouvě zakázáno. Tím míním podíly z firmy, kde je spolumajitelem a která prokazatelně (i když Dvořák tvrdí bez jeho vědomí) dostávala zakázky od ČT. Nechápu to u lidí bez vazeb na ČT a i přes klesající úroveň ČT stále doufám, že pan Weiss by být jejich spolupracovníkem nemohl.

Z. Meisner 18.4.2021 6:35

Pan Schneider ve svém propagandistickém textu ví kdy mluvit jasně a kdy v podmínce. Nemusíme tak vysoko, až do ČT a exklusivní nepravdomluvné aktivistce Lipovské. Tušíte pane kolika nezákonným exekucím asistovala policie ČT a jak "fungují" její kontrolní orgány? Osobně jsem byl přítomen policjení ochrany exekutorky vybavené trojicí vlastních kriminálních vazounů která bez exekučního titulu ničila starší zhroucenou ženu vážící 50 kg. O nějakém "vyhodnoconání" u dvou pologramotných bezmozků netušících jak má zákonná exekuce vypadat nebylo možno hovořit. Přestože šlo formálně o exekuci vystěhováním, ještě v domě si vazouni mezi sebou rozebírali majetek. Nikoliv někde v Rusku, ale v centru Prahy, v České republice.

J. Schneider 17.4.2021 2:19

Dejme na váhu své policejní zkušenosti. Já jsem své popsal - co vy? Máte vůbec nějaké? Víte, že nulou se nedá dělit? V tom případě pište o tom, co znáte, a ne o tom, o čem nic nevíte. Moje důvody jsou dost pádné.

Vaše "logika" je zmatená, sledování toku peněz naopak vedlo k výhrůžkám, čili paní radní se trefila někomu do brňavky.

Nadto policisté nebyli přítomni na Radě, to lžete. Zůstali na chodbě, a kdyby je pracovníci televize neprovokovali, nikdo by o jejich přítomnosti nevěděl.

J. Weiss 17.4.2021 11:18

Milý policejní experta, přečtěte si, co o tom prohlásila dnes sama policie a uvažte, kdo z nás byl bliz pravdě.

J. Weiss 17.4.2021 11:19

Milý policejní experte, přečtěte si, co o tom prohlásila dnes sama policie a uvažte, kdo z nás byl bliz pravdě.

M. Kozák 17.4.2021 10:50

Milej zlatej, autor, jako většinou pálí ostrými , aly vy jen slepou ideo municí. Ano, autor má pravdu, sledujte tok peněz. To co začala pí Lipovská vypadá jen na začátek, ale protože se dá očekávat pokračování, tak se jí dostalo zřejmě takového upozornění. A v toku peněz čt je to asi velmi zamotané. Bylo by zajímavé kam a komu peníze tečou, kdo je všechno na výplatní listině a kdo se obává zveřejnění kolik stojí výroba programů, poměr nákladů přímých a režijních atd atd. Kdyby to někomu nevadilo, tak už by to bylo známo léta.