Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kyselák 15.4.2021 20:57

Nesouhlas. Vše to bylo jen laciné, až dětsky naaranžované divadlo , které mělo pošpinit opozici.

Bývalý policista by takový laciný tah mohl prohlédnout. A kdo nakonec potřebuje ochranku, když ho pořád doprovází "battle ship" Bobošíková? Příklad, pokud bych chtěl pošpinit nepříjemného souseda, tak zavolám policii, že mi někdo vyhrožuje zabitím a potřebuji jejich pomoc.

Na souseda ani nemusím poukázat jak na podezřelého, protože všichni ví, že máme dlouhodobé problémy ohledně (na.př.)společného vjezdu. Bylo by ale zajímavé zjistit, odkud ten příkaz k přidělení policejní ochranky, navíc ve veřejných prostorách ČT, kde se nějaký útok dá těžko předpokládat vydal. Člověk nemusí být potomek Sherlocka Holmese , aby mu nějaké souvislosti nedošly.

F. Kusák 16.4.2021 12:40

K paní Bobošíkové nemám žádný vztah a co dělá a čím se živí, je mi naprosto jedno. Jen mi prosím věcně sdělte, čím se paní Bobošíková provinila. To, kromě vašich emocionálních výlevů, není jasné z vašeho příspěvku zřejmé. Také byste se měl zamyslet nad tím, zdali je v souladu s etickým kodexem média veřejné služby, aby generální ředitel ČT vyvíjel podobné podnikatelské aktivity ve vztahu ke společnosti, v které je vrcholným managerem. Nehledě na to, že by mě zajímala třeba manažerská smlouva pana GŘ, která mu jistě takovou činnost nepovoluje.