Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Čech 10.10.2020 8:29

Mikuláš Minář není žádný bojovník za svobodu. Je to typický český nemakačenko, který je líný smysluplně pracovat a nebo studovat. Využívá naší anarchie, kdy si každý může dělat co chce a navíc využívá hloupých lidí, kteří jej platí. Když tuto možnost má, byl by hloupý, kdyby jí nevyužil. Milion chvilek není žádný výtah k moci. Je to jen nezisková organizace, která poškozuje stát jako takový a s ním i většinu jeho občanů. Že je takovýmto neziskovým organizacím u nás povolena činnost je jen naše smůla, že to dovolíme. My, občané. A že takových neziskových organizací jsou stovky je nabíledni. Zejména v Praze. Ve skutečně demokratickém státě by něco takového existovat nemohlo.

J. Paleček 10.10.2020 9:17

R^R^R^

F. Kusák 11.10.2020 9:57

Já bych to rozdělil do dvou rovin. Začnu tou druhou, totiž proč nevolit jakéhosi Mináře. A tady s Vámi plně souhlasím. Ale abych ho mohl nevolit, musí vstoupit na politickou scénu jako regulérní politická formace, a to je ta první rovina. Takže, to co udělal je správné, tedy minimálně z politického hlediska. O jeho motivech nic nevím a v podstatě jsou mi lhostejné. Stejně tím oslabí jen opozici a já chci volit ANO 2011. Nicméně, ani s ANO to moc dobře nevypadá a obávám se, že i když bude nejsilnější stranou (s hlasy tak do 25 %) vládu stejně nesestaví a bude nám vládnout pravděpodobně koalice Pirátů, ODS a STAN. O ostatních stranách pochybuji, že se do sněmovny vůbec dostanou. Možná KDU-ČSL. Tak se máme na co těšit. To bude dobrý slepenec.

J. Nový 11.10.2020 11:42

Ale zas musíte ocenit, že dobře využil demonstrující na Letné i následnou nevídanou vstřícnost opozičních politických stran. Na nedostudovaného klučíka se všemi vyje....l moc chytře ;-D;-D;-D

J. Veverka 11.10.2020 19:39

Jeden takový nedostudovaný teolog to dotáhl velmi daleko. Jmenoval se Džugašvili.