Diskuse k článku

Jak se Milion chvilek stal pro Mikuláše Mináře výtah k politické moci

Mikuláš Minář, hlavní postava spolku Milion chvilek pro demokracii, se od počátku profiloval jako bojovník za svobodu proti „Babišově diktatuře“, aby se nakonec rozhodl založit novou politickou stranu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Písařík 22.11.2020 11:43

Nezbývá, než nechat Mináře ukázat, co umí, neboť máme demokracii. Když se odvážil, má zřejmě silné sponzory a ti očekávají, že bude zpívat tak, jak oni potřebují. Je velmi snadné vyskakovat na place nebo pod žúdrem a hlásat, co nechci, mnohem obtížnější je prohlásit, co chci a stvořit program, který by byl ku prospěchu občanům. Tož, Mináři, předveďte se.

J. Plzák 11.10.2020 17:59

Nevidím u Mináře žádnou politickou moc a ani výtah k ní. Jde jen o vytváření "story" z ničeho.

M. Chalupova 10.10.2020 12:03

Dobrý den,článek jsem zatím nečetla, protože mne poněkud zastavil nadpis.Prosím mohl by pan redaktor držet započatý sedmý pád v pátem slově a dokončit jej ve slově devátém... Nedá se na to dívat. Počítám, že toto by měla být práce korektora... Děkuji

P. Čech 10.10.2020 8:29

Mikuláš Minář není žádný bojovník za svobodu. Je to typický český nemakačenko, který je líný smysluplně pracovat a nebo studovat. Využívá naší anarchie, kdy si každý může dělat co chce a navíc využívá hloupých lidí, kteří jej platí. Když tuto možnost má, byl by hloupý, kdyby jí nevyužil. Milion chvilek není žádný výtah k moci. Je to jen nezisková organizace, která poškozuje stát jako takový a s ním i většinu jeho občanů. Že je takovýmto neziskovým organizacím u nás povolena činnost je jen naše smůla, že to dovolíme. My, občané. A že takových neziskových organizací jsou stovky je nabíledni. Zejména v Praze. Ve skutečně demokratickém státě by něco takového existovat nemohlo.

J. Paleček 10.10.2020 9:17

R^R^R^

F. Kusák 11.10.2020 9:57

Já bych to rozdělil do dvou rovin. Začnu tou druhou, totiž proč nevolit jakéhosi Mináře. A tady s Vámi plně souhlasím. Ale abych ho mohl nevolit, musí vstoupit na politickou scénu jako regulérní politická formace, a to je ta první rovina. Takže, to co udělal je správné, tedy minimálně z politického hlediska. O jeho motivech nic nevím a v podstatě jsou mi lhostejné. Stejně tím oslabí jen opozici a já chci volit ANO 2011. Nicméně, ani s ANO to moc dobře nevypadá a obávám se, že i když bude nejsilnější stranou (s hlasy tak do 25 %) vládu stejně nesestaví a bude nám vládnout pravděpodobně koalice Pirátů, ODS a STAN. O ostatních stranách pochybuji, že se do sněmovny vůbec dostanou. Možná KDU-ČSL. Tak se máme na co těšit. To bude dobrý slepenec.

J. Nový 11.10.2020 11:42

Ale zas musíte ocenit, že dobře využil demonstrující na Letné i následnou nevídanou vstřícnost opozičních politických stran. Na nedostudovaného klučíka se všemi vyje....l moc chytře ;-D;-D;-D

J. Veverka 11.10.2020 19:39

Jeden takový nedostudovaný teolog to dotáhl velmi daleko. Jmenoval se Džugašvili.

L. Písařík 22.11.2020 11:35

R^

Z. Jeřábek 9.10.2020 20:40

Nastrčený nemakančenko se základním vzděláním,ani fachman,ani vlastenec,placený neznámými mecenáši. Bezcharakterní vyžírka-malý Dolfík- využil situace, podpořen zdivočelým debilblokem a zfanatizovaným, nemyslícím davem, léčícim si svoje mindráky.

M. Pantlíková 12.10.2020 8:58

Připadá mi to také tak - ale záhy se uvidí...:-/